skuter70 29.08.03, 15:17 wesolego wekenda jak to mowia w kielcach: coby nam sie dzieci samolotow nie czepialy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JACEK Re: no to IP: 64.9.159.* 29.08.03, 15:18 A my to tu mamy taki dluuuuugi weekend tera bo Labor Day wew poniedzialek ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: no to 29.08.03, 15:18 pracujesz do 15.30 wiec gdzie tak sie wczesnie zrywasz?! Odpowiedz Link Zgłoś
skuter70 Re: no to 29.08.03, 15:19 jak to mowia w kielcach jaka placa taka praca Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: no to 29.08.03, 15:21 ty tu nie mow co pracodawca moze dla ciebie zrobic, tylko powiedz co ty mozesz dla pracodawcy zrobic...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: no to IP: 64.9.159.* 29.08.03, 15:25 swarozyc napisała: > ty tu nie mow co pracodawca moze dla ciebie zrobic, tylko powiedz co ty mozesz > dla pracodawcy zrobic...! Ja tam wyznaje zasade: nie pytaj co pracodawca moze dla ciebie zrobic tylko mysl jak mozesz na pracodawcy zarobic ;-) Odpowiedz Link Zgłoś