29.08.03, 15:17
wesolego wekenda
jak to mowia w kielcach:
coby nam sie dzieci samolotow nie czepialy
Obserwuj wątek
    • Gość: JACEK Re: no to IP: 64.9.159.* 29.08.03, 15:18
      A my to tu mamy taki dluuuuugi weekend tera bo Labor Day
      wew poniedzialek ;-)
    • swarozyc Re: no to 29.08.03, 15:18
      pracujesz do 15.30 wiec gdzie tak sie wczesnie zrywasz?!
      • skuter70 Re: no to 29.08.03, 15:19
        jak to mowia w kielcach
        jaka placa taka praca
        • swarozyc Re: no to 29.08.03, 15:21
          ty tu nie mow co pracodawca moze dla ciebie zrobic, tylko powiedz co ty mozesz
          dla pracodawcy zrobic...!
          • Gość: JACEK Re: no to IP: 64.9.159.* 29.08.03, 15:25
            swarozyc napisała:

            > ty tu nie mow co pracodawca moze dla ciebie zrobic,
            tylko powiedz co ty mozesz
            > dla pracodawcy zrobic...!


            Ja tam wyznaje zasade: nie pytaj co pracodawca moze dla
            ciebie zrobic tylko mysl jak mozesz na pracodawcy zarobic ;-)
    • franekkk Re: no to 29.08.03, 15:19

      a ja do 1500 a o jak sie pozno zrywam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka