damakier1 09.07.08, 14:00 a to lał wodę Zbigniew Ziobro w swym czarującym słowotoku na konferencji prasowej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: twarda wazelina Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.chello.pl 09.07.08, 15:53 Na wszelki wypadek przykryj się deklem i zjedz Bezę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.08, 16:52 Mając tak inteligentnych jak ty za przeciwników Ziobro nie ma szns. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plazzek Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: 195.72.91.* 10.07.08, 08:56 Zwracam uwagę, że jesteś Damą kier, a nie szóstką. Noblesse oblige! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DamaKier Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.xdsl.centertel.pl 10.07.08, 12:47 No to co? To już mi spłuczka w kiblu nie może nawalić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smerdka Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.08, 12:09 Czy Ziobro odpowie za wszystkie krzywdy które ludziom uczynił? Odpowiedz Link Zgłoś
carl.zeiss Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła 10.07.08, 12:10 tylko wtedy gdy wasi "ludzie honoru" odpowiedzą za swoje zbrodnie... www.dziennik.pl/wydarzenia/article205116/Kiszczak_bezkarny_To_kpina.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: 85.219.206.* 10.07.08, 12:16 ale jakie krzywdy notariuszom czy łapówkarzom. Odpowiedz Link Zgłoś
as9943 Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła 10.07.08, 13:33 damo może dawno nikt cie nie posunął i dlatego masz takie chore skojarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar od razu widać! 10.07.08, 13:41 as9943 napisał: > damo może dawno nikt cie nie posunął i dlatego masz takie chore > skojarzenia. chyba kaczyński osobiście konstruował ci tą głęboką wypowiedź... Odpowiedz Link Zgłoś
as9943 Re: od razu widać! 10.07.08, 13:44 nie od PO dostałem instrukcję a ty nie Odpowiedz Link Zgłoś