Dodaj do ulubionych

Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła,

09.07.08, 14:00
a to lał wodę Zbigniew Ziobro w swym czarującym słowotoku na
konferencji prasowej
Obserwuj wątek
    • Gość: twarda wazelina Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.chello.pl 09.07.08, 15:53
      Na wszelki wypadek przykryj się deklem i zjedz Bezę.
    • Gość: . Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.08, 16:52
      Mając tak inteligentnych jak ty za przeciwników Ziobro nie ma szns.
    • Gość: Plazzek Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: 195.72.91.* 10.07.08, 08:56
      Zwracam uwagę, że jesteś Damą kier, a nie szóstką. Noblesse oblige!
      • Gość: DamaKier Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.xdsl.centertel.pl 10.07.08, 12:47
        No to co? To już mi spłuczka w kiblu nie może nawalić?
    • Gość: Smerdka Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.08, 12:09
      Czy Ziobro odpowie za wszystkie krzywdy które ludziom uczynił?
      • carl.zeiss Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła 10.07.08, 12:10
        tylko wtedy gdy wasi "ludzie honoru" odpowiedzą za swoje zbrodnie...
        www.dziennik.pl/wydarzenia/article205116/Kiszczak_bezkarny_To_kpina.html
      • Gość: as Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła IP: 85.219.206.* 10.07.08, 12:16
        ale jakie krzywdy notariuszom czy łapówkarzom.
    • as9943 Re: Już myślałam, że mi spłuczka w kiblu nawaliła 10.07.08, 13:33
      damo może dawno nikt cie nie posunął i dlatego masz takie chore
      skojarzenia.
      • anamar od razu widać! 10.07.08, 13:41
        as9943 napisał:

        > damo może dawno nikt cie nie posunął i dlatego masz takie chore
        > skojarzenia.

        chyba kaczyński osobiście konstruował ci tą głęboką wypowiedź...
        • as9943 Re: od razu widać! 10.07.08, 13:44
          nie od PO dostałem instrukcję a ty nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka