janek_reno 25.09.08, 19:54 Jarosława Siergieja ocenią szczecińscy POrtowcy w praniu. Ale gdy 24-letni poseł bez żadnego doświadczenia zawodowego mówi o "merytoryczności" to śmiech mnie jakoś ogarnia sejm.gov.pl/poslowie/posel6/224.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kamrat Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.centertel.pl 25.09.08, 20:36 kolega nitrasa ot i całe referencje :)))))))))) a żona Hinca będzie wice prezesem ???? tak nakazuje obyczaj. skoro stracili subwencje w Policach czas na Szczecin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przemo Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.pcmedia.com.pl 25.09.08, 23:13 ambitnie jedzie ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przemo I interesuje sie piłka nożną ... IP: *.pcmedia.com.pl 25.09.08, 23:14 buhahaha fajne interpelacje ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikesz Marcinkiewicz jako autorytet! :))))))))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.08, 23:44 Oświadczający że Siergiej jest OK :))) Kupa śmiechu, ze wskazaniem na kupę.To już Nitras boi się występować w obornie nepotymu wśród PO więc wysyła swojego psiaka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Awantura wokół portowej roszady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 00:15 idioci!!! to za malo powiedziane!!! czepiacie sie goscia, ktory ma badzo dobre wyksztalcenie i doswiadczenie aby zosstac prezesem!!!! skonczone dwa kerunki studiow ( w tym jeden transport morski, drugi zarzadzanie) a do tego jeszcze ukonczone studia MBA, ktore swiadcza o tym ze angielski tez zna. z branza morska doczynienia mial nie tylko na studiach!!! a zejest z PO to jest drugorzedna sprawa. NAjwazniejsze ze nadaje sie na to stanowisko!!! czepiajcie sie tych co faktycznie nie maja wystarczajacego wyksztalcenia na funkcje prezesa, ale Siergiej tak owe ma i tego mu zarzucic nie mozecie. Wiec puknijcie sie w glowke zanim cos napiszecie, bo jestescie monotonni (PO daje wszystko swoim, ktos jest slaby, kabaret itp...) bo sie zygac chce czytajac wasze wypowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie żartuj Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.um.szczecin.pl 26.09.08, 07:23 studia MBA robi się po polsku, jak bigos ;) i tak jak on, w większości to marne studia :) takich w UM pełno :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 08:02 To prosze zrób. Siergiej robił MBA w j. angielskim. Jak Ty takie zrobisz to możesz wtedy pisać czy to marne studia czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noo Awantura wokół portowej roszady IP: *.chello.pl 26.09.08, 06:47 No to wynika z tego oświadczenia młodego,że PO robi to samo co robił PiS. Jaka w takim razie między nim,i różnica? Odpowiedz Link Zgłoś
girej Re: Awantura wokół portowej roszady 26.09.08, 07:37 sejm.gov.pl/poslowie/posel6/224.htm Zawód: ekonimista Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piknik Debilna interpelacja IP: *.chello.pl 26.09.08, 07:41 marcinkiewicz i nitras Panie Ministrze, czy nie można znaleźć rozwiązania, które zwolni w części prawników od płacenia podatku od darmowych porad? Może należałoby zastanowić się nad rozwiązaniem zaproponowanym przez Naczelną Radę Adwokacką, która proponuje, aby każdemu adwokatowi, który świadczy nieodpłatnie pomoc prawną, przysługiwało z tego tytułu zwolnienie z podatku dochodowego i VAT do wysokości 5 tys. zł, a ewidencję bezpłatnych porad prawnych musiałby wykazywać w rozliczeniu rocznym. Niedość że większość kasy biorą pod stołem to jeszcze zwolnić ich z podatku:( o cześć wam panowie posłowie. Odpowiedz Link Zgłoś
bpmpmpmp Re: Awantura wokół portowej roszady 26.09.08, 09:08 He he he rzeczywiście jakieś jaja EKONIMISTA toż to jakaś nowa gałęź nauki i jakiś nowy zawód. Chwała posłowi za nowatorstwo. Ciekawym czym się taki "ekonimista" zajmuje. Ale sądząc po tym co poseł to niczym. Może to więc nauka o "gospodarce" o "niczym", albo może nauka o gospodarce wysługiwania sie "nim" dla tego ekonimista. Bardzo jestem ciekawy może ktoś coś wie na ten temat. W internecie nic na razie nie znalazłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tow. Szmaciak Awantura wokół portowej roszady IP: 195.33.119.* 26.09.08, 08:17 Magister po "wydziale marketingu i zarządzania US" ??? to cos więcej niz magisterium pana Kwaśniewskiego ??? Przecizeż nie ma takiego wydziału w Szczecinie - no chyba że to POwski odpowiednik uniwersytetów marksizmu - leninizmu Pozd Tow. Szmaciak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tur Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.chello.pl 26.09.08, 08:45 Ekonomistą był już na studiach, tak pisał na bilbordach teraz jako EKONIMISTA może się naprawdę wykazać. Profesor Chmielewski mógłby najlepiej opowiedzieć jak postępuje ekonimista. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niedlakłamstwa Pan Marcinkiewicz przedstawił właściwe stanowisko IP: *.chello.pl 26.09.08, 13:06 Pan Marcinkiewicz przedstawił właściwe stanowisko. Zaprezentował odpowiedni punkt widzenia. Proszę pomyśleć czy nie jest prawdą, że 5 osobowy Zarząd firmy kosztuje więcej niż obecny, wynoszący po redukcji 3 osoby. Czy nie jest prawdą, ze Jania nie ma wyższego wykształcenia. W 21 wieku dyrektor bez studiów? Zarzut stawiany Panu Marcinkiewiczowi jest śmieszny. Mianowicie, ze Pan Marcinkiewicz z racji swojego młodego wieku nie ma prawa prezentować merytorycznego stanowiska. Nie te czasy, kolego komunisto, związkowcu z Solidarności.Młody wiek Pana magistra Marcikiewicza jest atutem, nie balastem. Ma pomysły, jest kreatywny a co najważniejsze, chce się Panu Marcinkiewiczowi coś zrobić. Został POSŁEM. Szczecinianie na Pana Marcinkiewicza głosowali. Zasługuje na szacunek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gajowy Re: Pan Marcinkiewicz przedstawił właściwe stanow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 16:13 kłamstwo jania ma wykształcenie wyższe no i całe życie przepracował w porcie ma doświadczenie czego z dyplomem nie dają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niedlakłamstwa? kłamstwo marcinkiewicza IP: *.chello.pl 26.09.08, 16:20 A co powiesz na to że marcinkiewicz wydał na kampanie wyborczą 20 tys? Co o tym sądzisz? Napisz tylko że to prawda.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gajowy Re: kłamstwo marcinkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 16:39 nie miał on wtedy tytułu mgr może nie umiał liczyć i pomylił 20tys z 200 tys Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptasieradio Dlatego Mrożek wyjechał z POlski ponownie ...za PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 13:28 Po prostu wierzyć się nie chce. Armia kandydatów a od miesięcy wiadomo kto wygra czego dowodem są wpisy na tym forum notki prasowe w kącikach plotkarskich itp. To obraza praworządności i cofnięcie w rozwoju naszego państwa. www.tvn24.pl/-1,1566306,0,1,po-bedzie-rzadzic-dwie-kadencje-to-niebezpieczne,wiadomosc.html Nie dziwię się, że Mrożek wyjechał z Polski ponownie, tym razem do Francji i to właśnie po pół roku rządów PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arek 24letni POsieł gwarantem kompetencji Prezesa :) IP: 83.149.76.* 26.09.08, 16:56 Czy ten wynalazek wytłumaczył się już z "oszczędnej" inaczej kampanii wyborczej? Odpowiedz Link Zgłoś
adams96 Re: 24letni POsieł gwarantem kompetencji Prezesa 27.09.08, 19:28 Gość portalu: arek napisał(a): > Czy ten wynalazek wytłumaczył się już z "oszczędnej" inaczej kampanii wyborczej > ? RE:Posel PO z przedszkola a jego kolega podobno jest GENIUSZEM ALE GDZIE POBIERAL NAUKI NA TO STANOWISKO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ze strony PiS komentarz do Marcinkiewicza IP: *.chello.pl 27.09.08, 18:34 "Komentarz do oświadczenia pana posła Marcinkiewicza w sprawie powierzenia panu Siergiejowi funkcji prezesa Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Nie wiem dlaczego, ale zawsze kiedy Platforma Obywatelska ma do spełnienia jakąś samobójczą misję powierza ją posłowi Marcinkiewiczowi. Być może w PO kultywowany jest pradawny obyczaj zawierający się w haśle „młody skocz po piwo”, a że poseł Marcinkiewicz jest najmłodszy…. Tym razem pan poseł z determinacją kamikaze podjął się odparcia moich stwierdzeń zarzucających Platformie obsadzanie wszelkich stanowisk ludźmi posiadającymi legitymacje partyjne PO. Pan poseł wybrnął z tego zadania w sposób standardowy dla tej partii a jego tłumaczenie można skrócić w stwierdzeniu „a wyście tak samo robili”. Trochę to dziwne tłumaczenie bo wynika z niego, że Platforma nie różni się od Prawa i Sprawiedliwości. Trochę to dziwne tłumaczenie, jak na przedstawiciela partii, która z hasła odpartyjnienia uczyniła jeden ze swych sztandarów, ale cóż, nie od dziś wiadomo, że sztandary mają tendencję do blaknięcia, zwłaszcza gdy o nie się niedba. W tłumaczeniu pana posła zadziwiło mnie też użycie jako argumentu osoby pani Hinc, prezesa Portu w Policach, która zgodnie współpracowała z panem Siergiejem. Platforma nigdy wobec pracy czy osoby pani prezes żadnych zarzutów nie zgłaszała, wręcz przeciwnie - co sam widziałem razy kilka – była ona zawsze ogromnie komplementowana przez liderów lokalnej Platformy Obywatelskiej. Czyżby pan poseł chciał powiedzieć, że były to komplementy fałszywe? Fakty są brutalne i trudno z nimi dyskutować: Platforma grzmi cały czas o odpartyjnieniu a „konkurs” na stanowisko wygrywa na końcu pan Siergiej, działacz Platformy Obywatelskiej. I takie działanie nosi wszelkie znamiona hipokryzji. Leszek Dobrzyński" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Re: komentarz do Marcinkiewicza IP: *.srg.vectranet.pl 28.09.08, 00:40 Przypomnijcie sobie "Panowie" z PIS jak to się odbywało,kiedy władzę przejął PIS.Przecież cały dotychczasowy zarząd to ludzie z PIS,więc o co Wam teraz chodzi? Korytko zabrano i boli? Co nie zdążył np.Pan Jania poustawiać swoich pociotków i znajomków na intratnych dobrze płatnych stołeczkach? A może szkoda tych wszystkich przywilejów np. darmowe przejazdy taksóweczką na koszt firmy dla osoby która w firmie nie pracowała itd. Nazywacie ludzi z PO hipokrytami, a kim Wy jesteście? Prawda jest taka, że w tej walce o stołki nie chodzi o to kto jakim jest fachowcem,kto co potrafi tylko chodzi o kasę i możliwość ustawienia swoich rodzinek, dobro firmy i ludzi w niej pracujących jest na bardzo dalekim planie.Szczególnie jest to zauważalne w porcie.Tam można ponoć rozłożyć jedną spółkę na łopatki, doprowadzić prawie do upadłości a w nagrodę dostać bardzo dobre stanowisko w innej spółce i to z rekomendacji Pana z PIS.Więc nie róbcie z siebie biednych pokrzywdzonych szlachetnych ludzi bo Wy nie wiecie co to jest dobro,uczciwość,szlachetność.Macie ponoć w swoich szeregach byłego księdza, może on jeszcze z wykładów w seminarium pamięta teoretyczne znaczenie tych słów, bo w praktyce te słowa są mu bardzo obce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imam S. Nitras - Stop przywilejom władzy - Dupa jasiu.. IP: *.chello.pl 28.09.08, 05:55 czyli z tego co piszesz PLatforma niczym nie różni się od Pisu a to całe pieprzenie było jak mówił Grad tylko na potrzeby kampanii. Po każdym świństwie mówicie tylko a wy zrobiliście tamto czy siamto. Macie TKAM i macie sojusz z Samoobroną. Za kampanię wyborczą najpewniej zapłaciliście fikcyjnymi kalendarzami i jak się młody zaczął szarpać w szambie to poleciał. Z samochodami wychodzi na to że każdy kupił sobie fordzika po zniżce i jest cacy. To jest wasza cena i wasze standardy. Odpowiedz Link Zgłoś
plazzek Re: Awantura wokół portowej roszady 29.09.08, 12:54 Nie będzie chyba ujawnieniem tajemnicy, że w konkursie startował również Rutkowski. A ten, choć z nadania Piechoty, jednak swoim doświadczeniem w branży na głowę bije Sergieja... Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Awantura wokół portowej roszady 29.09.08, 13:34 Gdybym pracował w porcie gdzieś "wysoko" to bym się cieszył - gość ma 24 lata, doświadczenie wyłącznie studenckie. Pod takim prezesem to można wałki robić... I jeszcze na niego w przyszłości zwalić. Odpowiedz Link Zgłoś