Dodaj do ulubionych

Awantura wokół portowej roszady

25.09.08, 19:54
Jarosława Siergieja ocenią szczecińscy POrtowcy w praniu. Ale gdy 24-letni poseł bez żadnego doświadczenia zawodowego mówi o "merytoryczności" to śmiech mnie jakoś ogarnia

sejm.gov.pl/poslowie/posel6/224.htm
Obserwuj wątek
    • Gość: kamrat Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.centertel.pl 25.09.08, 20:36
      kolega nitrasa ot i całe referencje :)))))))))) a żona Hinca będzie
      wice prezesem ???? tak nakazuje obyczaj. skoro stracili subwencje w
      Policach czas na Szczecin.
      • Gość: przemo Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.pcmedia.com.pl 25.09.08, 23:13
        ambitnie jedzie ;]
      • Gość: przemo I interesuje sie piłka nożną ... IP: *.pcmedia.com.pl 25.09.08, 23:14
        buhahaha

        fajne interpelacje ;]
    • Gość: mikesz Marcinkiewicz jako autorytet! :))))))))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.08, 23:44
      Oświadczający że Siergiej jest OK :)))
      Kupa śmiechu, ze wskazaniem na kupę.To już Nitras boi się
      występować w obornie nepotymu wśród PO więc wysyła swojego psiaka?
    • Gość: aga Awantura wokół portowej roszady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 00:15
      idioci!!! to za malo powiedziane!!! czepiacie sie goscia, ktory ma
      badzo dobre wyksztalcenie i doswiadczenie aby zosstac prezesem!!!!
      skonczone dwa kerunki studiow ( w tym jeden transport morski, drugi
      zarzadzanie) a do tego jeszcze ukonczone studia MBA, ktore swiadcza
      o tym ze angielski tez zna. z branza morska doczynienia mial nie
      tylko na studiach!!! a zejest z PO to jest drugorzedna sprawa.
      NAjwazniejsze ze nadaje sie na to stanowisko!!! czepiajcie sie tych
      co faktycznie nie maja wystarczajacego wyksztalcenia na funkcje
      prezesa, ale Siergiej tak owe ma i tego mu zarzucic nie mozecie.
      Wiec puknijcie sie w glowke zanim cos napiszecie, bo jestescie
      monotonni (PO daje wszystko swoim, ktos jest slaby, kabaret itp...)
      bo sie zygac chce czytajac wasze wypowiedzi
      • Gość: nie żartuj Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.um.szczecin.pl 26.09.08, 07:23

        studia MBA robi się po polsku, jak bigos ;)
        i tak jak on, w większości to marne studia :) takich w UM pełno :)
        • Gość: stefan Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 08:02
          To prosze zrób. Siergiej robił MBA w j. angielskim. Jak Ty takie
          zrobisz to możesz wtedy pisać czy to marne studia czy nie.
    • Gość: noo Awantura wokół portowej roszady IP: *.chello.pl 26.09.08, 06:47
      No to wynika z tego oświadczenia młodego,że PO robi to samo co robił PiS. Jaka w takim razie między nim,i różnica?
      • girej Re: Awantura wokół portowej roszady 26.09.08, 07:37
        sejm.gov.pl/poslowie/posel6/224.htm
        Zawód: ekonimista
        • Gość: piknik Debilna interpelacja IP: *.chello.pl 26.09.08, 07:41
          marcinkiewicz i nitras

          Panie Ministrze, czy nie można znaleźć rozwiązania, które zwolni w
          części prawników od płacenia podatku od darmowych porad? Może
          należałoby zastanowić się nad rozwiązaniem zaproponowanym przez
          Naczelną Radę Adwokacką, która proponuje, aby każdemu adwokatowi,
          który świadczy nieodpłatnie pomoc prawną, przysługiwało z tego
          tytułu zwolnienie z podatku dochodowego i VAT do wysokości 5 tys.
          zł, a ewidencję bezpłatnych porad prawnych musiałby wykazywać w
          rozliczeniu rocznym.


          Niedość że większość kasy biorą pod stołem to jeszcze zwolnić ich z
          podatku:( o cześć wam panowie posłowie.
        • bpmpmpmp Re: Awantura wokół portowej roszady 26.09.08, 09:08
          He he he rzeczywiście jakieś jaja EKONIMISTA toż to jakaś nowa gałęź nauki i
          jakiś nowy zawód. Chwała posłowi za nowatorstwo. Ciekawym czym się taki
          "ekonimista" zajmuje. Ale sądząc po tym co poseł to niczym. Może to więc nauka o
          "gospodarce" o "niczym", albo może nauka o gospodarce wysługiwania sie "nim" dla
          tego ekonimista. Bardzo jestem ciekawy może ktoś coś wie na ten temat. W
          internecie nic na razie nie znalazłem.
    • Gość: Tow. Szmaciak Awantura wokół portowej roszady IP: 195.33.119.* 26.09.08, 08:17
      Magister po "wydziale marketingu i zarządzania US" ??? to cos więcej niz
      magisterium pana Kwaśniewskiego ???

      Przecizeż nie ma takiego wydziału w Szczecinie - no chyba że to POwski
      odpowiednik uniwersytetów marksizmu - leninizmu

      Pozd

      Tow. Szmaciak
      • Gość: tur Re: Awantura wokół portowej roszady IP: *.chello.pl 26.09.08, 08:45
        Ekonomistą był już na studiach, tak pisał na bilbordach teraz jako
        EKONIMISTA może się naprawdę wykazać. Profesor Chmielewski mógłby
        najlepiej opowiedzieć jak postępuje ekonimista.
    • Gość: niedlakłamstwa Pan Marcinkiewicz przedstawił właściwe stanowisko IP: *.chello.pl 26.09.08, 13:06
      Pan Marcinkiewicz przedstawił właściwe stanowisko. Zaprezentował
      odpowiedni punkt widzenia. Proszę pomyśleć czy nie jest prawdą, że 5
      osobowy Zarząd firmy kosztuje więcej niż obecny, wynoszący po
      redukcji 3 osoby. Czy nie jest prawdą, ze Jania nie ma wyższego
      wykształcenia. W 21 wieku dyrektor bez studiów? Zarzut stawiany Panu
      Marcinkiewiczowi jest śmieszny. Mianowicie, ze Pan Marcinkiewicz z
      racji swojego młodego wieku nie ma prawa prezentować merytorycznego
      stanowiska. Nie te czasy, kolego komunisto, związkowcu z
      Solidarności.Młody wiek Pana magistra Marcikiewicza jest atutem, nie
      balastem. Ma pomysły, jest kreatywny a co najważniejsze, chce się
      Panu Marcinkiewiczowi coś zrobić. Został POSŁEM. Szczecinianie na
      Pana Marcinkiewicza głosowali. Zasługuje na szacunek.
      • Gość: gajowy Re: Pan Marcinkiewicz przedstawił właściwe stanow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 16:13
        kłamstwo jania ma wykształcenie wyższe no i całe życie przepracował w porcie ma
        doświadczenie czego z dyplomem nie dają
      • Gość: niedlakłamstwa? kłamstwo marcinkiewicza IP: *.chello.pl 26.09.08, 16:20
        A co powiesz na to że marcinkiewicz wydał na kampanie wyborczą 20
        tys? Co o tym sądzisz? Napisz tylko że to prawda..
        • Gość: gajowy Re: kłamstwo marcinkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 16:39
          nie miał on wtedy tytułu mgr może nie umiał liczyć i pomylił 20tys z 200 tys
    • Gość: ptasieradio Dlatego Mrożek wyjechał z POlski ponownie ...za PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 13:28
      Po prostu wierzyć się nie chce. Armia kandydatów a od miesięcy
      wiadomo kto wygra czego dowodem są wpisy na tym forum notki prasowe
      w kącikach plotkarskich itp.
      To obraza praworządności i cofnięcie w rozwoju naszego państwa.
      www.tvn24.pl/-1,1566306,0,1,po-bedzie-rzadzic-dwie-kadencje-to-niebezpieczne,wiadomosc.html
      Nie dziwię się, że Mrożek wyjechał z Polski ponownie, tym razem do
      Francji i to właśnie po pół roku rządów PO.
    • Gość: arek 24letni POsieł gwarantem kompetencji Prezesa :) IP: 83.149.76.* 26.09.08, 16:56
      Czy ten wynalazek wytłumaczył się już z "oszczędnej" inaczej kampanii wyborczej?
      • adams96 Re: 24letni POsieł gwarantem kompetencji Prezesa 27.09.08, 19:28
        Gość portalu: arek napisał(a):

        > Czy ten wynalazek wytłumaczył się już z "oszczędnej" inaczej
        kampanii wyborczej
        > ?
        RE:Posel PO z przedszkola a jego kolega podobno jest GENIUSZEM ALE
        GDZIE POBIERAL NAUKI NA TO STANOWISKO?
    • Gość: ze strony PiS komentarz do Marcinkiewicza IP: *.chello.pl 27.09.08, 18:34
      "Komentarz do oświadczenia pana posła Marcinkiewicza w sprawie powierzenia panu Siergiejowi funkcji prezesa Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

      Nie wiem dlaczego, ale zawsze kiedy Platforma Obywatelska ma do spełnienia jakąś samobójczą misję powierza ją posłowi Marcinkiewiczowi. Być może w PO kultywowany jest pradawny obyczaj zawierający się w haśle „młody skocz po piwo”, a że poseł Marcinkiewicz jest najmłodszy….
      Tym razem pan poseł z determinacją kamikaze podjął się odparcia moich stwierdzeń zarzucających Platformie obsadzanie wszelkich stanowisk ludźmi posiadającymi legitymacje partyjne PO. Pan poseł wybrnął z tego zadania w sposób standardowy dla tej partii a jego tłumaczenie można skrócić w stwierdzeniu „a wyście tak samo robili”. Trochę to dziwne tłumaczenie bo wynika z niego, że Platforma nie różni się od Prawa i Sprawiedliwości. Trochę to dziwne tłumaczenie, jak na przedstawiciela partii, która z hasła odpartyjnienia uczyniła jeden ze swych sztandarów, ale cóż, nie od dziś wiadomo, że sztandary mają tendencję do blaknięcia, zwłaszcza gdy o nie się niedba.
      W tłumaczeniu pana posła zadziwiło mnie też użycie jako argumentu osoby pani Hinc, prezesa Portu w Policach, która zgodnie współpracowała z panem Siergiejem. Platforma nigdy wobec pracy czy osoby pani prezes żadnych zarzutów nie zgłaszała, wręcz przeciwnie - co sam widziałem razy kilka – była ona zawsze ogromnie komplementowana przez liderów lokalnej Platformy Obywatelskiej.
      Czyżby pan poseł chciał powiedzieć, że były to komplementy fałszywe?
      Fakty są brutalne i trudno z nimi dyskutować: Platforma grzmi cały czas o odpartyjnieniu a „konkurs” na stanowisko wygrywa na końcu pan Siergiej, działacz Platformy Obywatelskiej.
      I takie działanie nosi wszelkie znamiona hipokryzji.

      Leszek Dobrzyński"
      • Gość: luk Re: komentarz do Marcinkiewicza IP: *.srg.vectranet.pl 28.09.08, 00:40
        Przypomnijcie sobie "Panowie" z PIS jak to się odbywało,kiedy władzę
        przejął PIS.Przecież cały dotychczasowy zarząd to ludzie z PIS,więc
        o co Wam teraz chodzi? Korytko zabrano i boli? Co nie zdążył np.Pan
        Jania poustawiać swoich pociotków i znajomków na intratnych dobrze
        płatnych stołeczkach? A może szkoda tych wszystkich przywilejów np.
        darmowe przejazdy taksóweczką na koszt firmy dla osoby która w
        firmie nie pracowała itd. Nazywacie ludzi z PO hipokrytami, a kim Wy
        jesteście? Prawda jest taka, że w tej walce o stołki nie chodzi o to
        kto jakim jest fachowcem,kto co potrafi tylko chodzi o kasę i
        możliwość ustawienia swoich rodzinek, dobro firmy i ludzi w niej
        pracujących jest na bardzo dalekim planie.Szczególnie jest to
        zauważalne w porcie.Tam można ponoć rozłożyć jedną spółkę na łopatki,
        doprowadzić prawie do upadłości a w nagrodę dostać bardzo dobre
        stanowisko w innej spółce i to z rekomendacji Pana z PIS.Więc nie
        róbcie z siebie biednych pokrzywdzonych szlachetnych ludzi bo Wy nie
        wiecie co to jest dobro,uczciwość,szlachetność.Macie ponoć w swoich
        szeregach byłego księdza, może on jeszcze z wykładów w seminarium
        pamięta teoretyczne znaczenie tych słów, bo w praktyce te słowa są
        mu bardzo obce.
        • Gość: imam S. Nitras - Stop przywilejom władzy - Dupa jasiu.. IP: *.chello.pl 28.09.08, 05:55
          czyli z tego co piszesz PLatforma niczym nie różni się od Pisu a to
          całe pieprzenie było jak mówił Grad tylko na potrzeby kampanii. Po
          każdym świństwie mówicie tylko a wy zrobiliście tamto czy siamto.
          Macie TKAM i macie sojusz z Samoobroną. Za kampanię wyborczą
          najpewniej zapłaciliście fikcyjnymi kalendarzami i jak się młody
          zaczął szarpać w szambie to poleciał. Z samochodami wychodzi na to
          że każdy kupił sobie fordzika po zniżce i jest cacy. To jest wasza
          cena i wasze standardy.
    • plazzek Re: Awantura wokół portowej roszady 29.09.08, 12:54
      Nie będzie chyba ujawnieniem tajemnicy, że w konkursie startował
      również Rutkowski. A ten, choć z nadania Piechoty, jednak swoim
      doświadczeniem w branży na głowę bije Sergieja...
    • g.r.a.f.z.e.r.o Awantura wokół portowej roszady 29.09.08, 13:34
      Gdybym pracował w porcie gdzieś "wysoko" to bym się cieszył - gość ma 24 lata,
      doświadczenie wyłącznie studenckie. Pod takim prezesem to można wałki robić... I
      jeszcze na niego w przyszłości zwalić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka