Dodaj do ulubionych

Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia

08.10.08, 17:48
Panie Łuczak, bierzesz Pan pensję na Uniwersytecie Szczecińskim jako specjalista przy Rektorze? Tym rektorze Tarczyńskim, w którego wyborach jako niezatapialny samorządowiec uczestniczyłeś?

Jak tam rozbity samochód na Trasie Zamkowej?

Jak tam wycieczka do ogarniętego wojną kraju na koszt podatnika z pierdółkami?

Obserwuj wątek
    • Gość: kl Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.chello.pl 08.10.08, 17:54
      dobrze, że odpowiedział na zarzuty MJW,
      ona może gadać, co chce, a Łuczak ma siedzieć cicho?
      ma rację, polityka to nie gra dla mięczaków,
      a zagrywka z "boję" się jest zwyczajną ściemą
      to takie
      -oh, jak już nie mam co powiedzieć, to powiem, że się boję ...
      a poza tym to oni wszyscy bawią się jak dzieci w piaskownicy,

      • Gość: rubin Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.szczecin.mm.pl 08.10.08, 17:58
        Łuczak znów cytuje W.Brugera, bardziej historyka niż politologa. Tym
        razem jest to jednozdaniowe stwierdzenie, a nie cała książka.
      • Gość: mumble.gibberish Łuczak: Jacyną-Witt powinien zająć się lekarz IP: *.az.pl 08.10.08, 18:01
        www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=41754
        Małgorzatą Jacyną-Witt powinien się zająć lekarz specjalista, cóż ja mogę
        poradzić na lęki starszej pani - mówi przewodniczący zachodniopomorskiego
        sejmiku Michał Łuczak.


        A Łuczakiem i spółką powinien sie zająć prokurator.


        • piotr33k2 Re: Łuczak: Jacyną-Witt powinien zająć się lekarz 08.10.08, 18:05
          Gość portalu: mumble.gibberish napisał(a):


          >
          >
          > A Łuczakiem i spółką powinien sie zająć prokurator.
          >
          > jaką spółką? pani jacyny i jej meża? , he he.
          • Gość: hehe Re: Łuczak: Jacyną-Witt powinien zająć się lekarz IP: *.anonymizer.ccc.de 08.10.08, 18:15
            piotr33k2 napisał:

            > > jaką spółką? pani jacyny i jej meża? , he he.

            Absztyfikant, stac cie na wiecej niz na takie slabe docinki.
    • andreas.007 Czy "damski bokser" jest twardzielem? 08.10.08, 18:07

      • Gość: stan Re: Czy "damski bokser" jest twardzielem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 18:14
        damski bokser jest zwyczajnym chamem i to do tego prymitywnym
      • anamar Re: Czy "damski bokser" jest twardzielem? 09.10.08, 12:18

        > gosiu,przecież wiesz jak to jest...
        • Gość: zoom Re: Czy "damski bokser" jest twardzielem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.08, 12:39
          a skąd ty wiez gościu, bijasz swoją owieczkę?
          • anamar Re: Czy "damski bokser" jest twardzielem? 10.10.08, 11:04
            Gość portalu: zoom napisał(a):

            > a skąd ty wiez gościu, bijasz swoją owieczkę?


            owieczka z gosi straszliwa,to masz rację...ale,jaka ona "moja"?
    • Gość: duch Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 18:12
      a ja czekam z niecierpliwoscia, az ktos sie dobierze do Pana L..
      Niestety mam ta nieprzyjemnosc znac go conieco, i jesli wszyscy
      politycy sa jak on, to faktycznie pora wyjechac z Polski, a napewno
      ze Szczecina. Pan L. to przyklad, jak dobrze mozna ustawic sie
      dzieki kolesiostwu i przekretom. Tylko dlaczego ludzie w
      demokratycznym kraju wybieraja takich ludzi????
      • Gość: study Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 18:21
        nie L tylko Ł?
    • Gość: funky Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 18:20
      Rzeczywiście polityka nie jest dla tchórzliwych ale swoją postawą
      pani Jacyna-Witt już wielokrotnie udowodniła że nie boi się
      chłopców z PO. Natomiast inną sprawą jest obawa przed ludźmi
      niekoniecznie zachowującymi się wg określonych standardów
      psychicznych. Facet ublerający się w mundur i zabawiający bronią
      może wzudzać obawy, a do tego jeżeli miał wcześniej pewne problemy
      z głową (np. operacja mózgu) to tym bardziej lęk ten jest
      uzasadniony.
      • andreas.007 Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia 08.10.08, 18:25
        ale w wypadku niektórych politykow
        mózg nie jest organem najwazniejszym...
        licza sie inne cechy charakteru - ładny mundurek...
        Mali chłopcy lubia bawic sie swoimi pistolecikami...
    • ex Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia 08.10.08, 18:23
      Ksiezniczka Jacyna nie może się zdecydować czy w polityce chcę robić
      za wredną amazonkę atakujacą wszystkich czy za biedna ciapę. Niestety
      ukrywanie się pod płaszczykiem niezależnej przedsiębiorczyni okazuje
      się niewystarczające bo wszyscy widzą coraz mniej kompetencji u tej
      pani.

      Jacyna na prezydenta miasta? O ile ktoś lubi ludzi od gadania i
      wskazywania palcem, to powinien na nią głosować.

      I jeszcze jedno:
      Dlaczego Gazeta publikuje takie pierdoły? Artykuł o odczuciach pani
      radnej? To jakaś promocja jej osoby czy też zwykłe robienie szumu
      przy nazwisku?
      • Gość: stan Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 18:33
        Ten artykuł nie jest o odczuciach pani radnej ale raczej pokazuje
        postępujacą zapaść psychiczna Łuczaka z tym jego żałosnym apelem
        • andreas.007 pan Łuczak robi sie na twardziela 08.10.08, 18:39
          pan Łuczak robi sie na twardziela...

          Ale widac pana Nitrasa nie nauczono w szkole ani w domu, zeby
          nie kłamac i nie skladac falszywego swiadectwa przeciw blizniemu,
          a pana Łuczaka jeszcze, ze kobiecie nalezy sie szacunek...

          Ach te postPZPRowskie wychowanie mlodziezy...
          no cóz wstydza zapewne sie ich wychowawcy i nauczyciele.
          • piotr33k2 Re: pan Łuczak robi sie na twardziela 08.10.08, 18:41
            andreas.007 napisał:

            > pan Łuczak robi sie na twardziela...
            >
            >
            > Ach te postPZPRowskie wychowanie mlodziezy...
            > no cóz wstydza zapewne sie ich wychowawcy i nauczyciele.
            > co do tego tego wychowania to w przypadku pani jacyny jest akurat
            bardziej adekwatne , he he.
            >
            >
            >
            >
            >
            • andreas.007 Re: pan Łuczak robi sie na twardziela 08.10.08, 18:45
              niestety widac ci dwaj panowie wychowani zostali
              w duchu braku szacunku dla drugiej osoby...

              Bóg, Honor, Ojczyzna - pojecia zapewne im obce!
              • andreas.007 Re: pan Łuczak robi sie na twardziela 08.10.08, 18:50
                Jestem pewny Piotrze, ze spokojnie znajde na forum Twoje wpisy
                wyrazajace negatywna opinie o pani Lubinskiej na podstawie tego
                co powiedział pan Nitras, a teraz pan Nitras przyznal,
                ze swiadomie sklamał, zeby oszukac wyborcow...

                Widze, ze czujesz sie z tym dobrze.
                I widze do twarzy nawet Tobie z tym...
                • Gość: babinicz Re: pan Łuczak robi sie na twardziela IP: *.szczecin.mm.pl 08.10.08, 18:58
                  Niezależnie od barw politycznych nie uchodzi tak wypowiadać się o
                  kobiecie, jak uczynił to Pan Łuczak. Brak dystynkcji, ogłady,
                  prostactwo. Do tego często kaleczy język polski.
                  • andreas.007 Re: pan Łuczak robi sie na twardziela 08.10.08, 19:09
                    do słow doklada sie traktowanie - to wiem!

                    Mozna sie nie zgadzac z pogladami, opiniami,
                    ale zdaje mi sie, ze panowie czuja sie ZAGROZENI,
                    ze strony tej pani i próbuja sie odgrywac, a moze zastraszac...

                    Nie ze wszystkimi opiniami pani MJW sie zgadzam,
                    szczerze nie widze jej w roli prezydenta - ale moge sie mylic,
                    w tym jednak przypadku trzymam jes strone - PANOWIE,
                    twardzielem nie jest damski bokser!

                    Ja wiem, ze przykro jest dostac po jajach od kobiety,
                    ale nalezy sie usmiechnac i poniesc kare za swoje winy!
                    • Gość: macrac1068 Re: pan Łuczak robi sie na twardziela IP: *.chello.pl 08.10.08, 20:25
                      Próbujesz konwenansów stylistycznych, a tu potrzeba nazwać rzecz po imieniu:
                      Łuczak to cham i prostak. Nie lubię Jacyny od afery z jej bilbordami wyborczymi
                      , ale "lęki starszej Pani" to dla mnie wypowiedź chama, którego chyba telewizor
                      wychowywał.Łuczak ma jakieś problemy ze sobą i z każdą wypowiedzią.Ma jakiś
                      kompleks (pewnie nie jeden) i za każdym razem udowadnia swój brak kultury
                      językiem z knajpy z tanim piwem.
          • Gość: ZED oj andreas IP: 78.152.252.* 08.10.08, 19:26
            andreas tobie jak zwykle sie mieszaja rzeczy
            kobiecie nalezy sie szacunek, ale nie jesli ona nie okazuje nikomu
            szacunku. nie jest swieta, nietykalna krowa, ktora moze mowic co chce
            o kim chce i byc zwolniona z odpowiedzialnosci.

            od kiedy mamy rownouprawnienie pan maja takie same prawa do szacunku
            jak i mezczyzni.
            • andreas.007 Re: oj andreas 08.10.08, 19:31
              jezeli kobieta nie szanuje sama siebie,
              to trudno by szanowali ja inni...

              W tym jednak przypadku chodzi o co innego,
              o czym pani MJW nie pisz, a panowie -
              bo to chodzi o panów kilku - nie powiedza!

              Tu panowie próbuja swoje strachy o swoja dupe odgrywac...
              zamiast spojrzec w oczy i zachowac sie jak facet!
              • alex-0_0 Re: oj andreas 08.10.08, 19:49
                andreas.007 napisał:
                >
                > Tu panowie próbuja swoje strachy o swoja dupe odgrywac...
                > zamiast spojrzec w oczy i zachowac sie jak facet!


                Andy, Kochanie! Nie wiem czy pamiętasz ale ( niestety ) Kodeks Boziewicza nie obowiązuje .....
              • Gość: ZED Re: oj andreas IP: 78.152.252.* 08.10.08, 20:15
                jacy panowie nagle? jaka dupe? o czym ty teraz wlasciwie piszesz
                andreasku? jeszcze raz i skladniej prosze.
                • andreas.007 Re: oj andreas 08.10.08, 20:23
                  nawet nie trzeba ich znac, a mozna o tym wiedziec z gazet...

                  To nic osobistego, to tylko biznes.
                  Jak to pan Kfistek powiedział - urzad to taka firma...

                  A Ty co z dalekiej wycieczki wróciłes?
                  • Gość: pt Re: oj andreas IP: 204.13.236.* 08.10.08, 20:26
                    andreas.007 napisał:

                    > nawet nie trzeba ich znac, a mozna o tym wiedziec z gazet...
                    >
                    > To nic osobistego, to tylko biznes.
                    > Jak to pan Kfistek powiedział - urzad to taka firma...
                    >
                    > A Ty co z dalekiej wycieczki wróciłes?

                    ZED niedlugo zjezdza z Irlandii. Zetkniecie ze szczecinskimi realiami bedzie
                    baaardzo bolesne.
            • Gość: pt Re: oj andreas IP: 94.27.120.* 08.10.08, 19:43
              Gość portalu: ZED napisał(a):

              > od kiedy mamy rownouprawnienie pan maja takie same prawa do szacunku
              > jak i mezczyzni.

              A ty dalej smieszny jestes jak byles, i glupi tez tak samo.
              • Gość: ZED Re: oj andreas IP: 78.152.252.* 08.10.08, 20:11
                brak argumentow chowasz pod glupimi tekstami prostaczku?
          • anamar strach wybiórczy 09.10.08, 11:58
            dziwne,że gdy na radę miasta przyszedł radny pisu w mundurze i z nożem-jakoś
            wtedy się jacynka nie przestraszyła....
            • Gość: zoom Re: strach wybiórczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.08, 12:38
              No widzisz, widocznie był normalny więc jego nie musiała się bać
              • anamar Re: strach wybiórczy 10.10.08, 11:06
                Gość portalu: zoom napisał(a):

                > No widzisz, widocznie był normalny więc jego nie musiała się bać


                masz sporo racji.podstarzały członek pisu w kusym mundurku harcerskim,z nożem w
                ręku na sesji rady miasta, to dla nich faktycznie norma....
    • Gość: Jonatan Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.szczecin.mm.pl 08.10.08, 19:19
      Panie Łuczak jest pan arogancki, butny i niegrzeczny, to widać
      podczas każdego pana wystąpienia. Ten list jest również przesycony
      arogancją i niechęcią do wszystkich, którzy myślą inaczej niż pan.
      Tak krótko, jest pan NADZWYCZAJ NIESYMPATYCZNYM I NIEKOMPETENTNYM
      CZŁOWIEKIEM, a na dodatek kreuje się pan na silną postać polityczną.
      Znikaj pan z areny politycznej Szczecina jak najszybciej!!
      • Gość: pest Nasz lokalny mały Palikot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.08, 20:32
        Rano ten arcyosioł Palikot obraża urzędującą głowę państwa a po południu
        "pierdołowaty" Łuczak obraża współradną z sejmiku.
        Czemu ci wszyscy peole to skończone chamy?
        • piotr33k2 Re: Nasz lokalny mały Palikot 08.10.08, 22:08
          pani jacynie oczywiście wolno obrażac i oskarżać przeciwników
          politycznych w bardziej lub mniej wysublimowany sposób ,panią
          jacyne natomiast każda równie bardziej lub mniej wysublimowana
          odpowiedż natychmiast niesłychanie i niesłusznie obraża oraz jest
          traktowana "jako niespotykanie agresywny atak" , he he ,skad my to
          znamy.
          • Gość: waldi Re: Nasz lokalny mały Palikot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 22:16
            Pni Jacyna jest politykiem i krytykuję bandę nierobów i darmozjadów
            którzy dorwali się do koryta. A banda darmozjadów i nierobów
            zamiast zabrać się do roboty to robi wałki typu kalendarze,
            samochody czy lokale.
            • piotr33k2 Re: Nasz lokalny mały Palikot 08.10.08, 22:29
              pani jacyna już dawno dorwała sie do koryta a jej robota polega na
              blokowaniu wszystkiego realnego konstruktywnego i możliwie
              racjonalnego na daną chwile ,prędzej dwie niedziela się zejdą w
              kupie jak zostanie prezydentem ,jej górny pułap intelektualnych i
              decyzyjnych możliwosci to sołtysowanie , he he.
              • Gość: hehe Re: Nasz lokalny mały Palikot IP: *.anonymizer.ccc.de 08.10.08, 22:31
                piotr33k2 napisał:

                > jej górny pułap intelektualnych i
                > decyzyjnych możliwosci to sołtysowanie , he he.

                Absztyfikant, pofolguj sobie, co tak delikatnie?
                • piotr33k2 Re: Nasz lokalny mały Palikot 08.10.08, 22:40
                  Gość portalu: hehe napisał(a):

                  > piotr33k2 napisał:
                  >
                  > > jej górny pułap intelektualnych i
                  > > decyzyjnych możliwosci to sołtysowanie , he he.
                  >
                  > Absztyfikant, pofolguj sobie, co tak delikatnie?
                  bo co? a absztyfikanta to ja na oczy nie widziałem, he he.
          • andreas.007 Re: Nasz lokalny mały Palikot 08.10.08, 22:31
            jak pan Nitras oskarzył pania Lubinska, to ta podala go do sadu...
            sprawe wygrała i pan Nitras przeprosił, ale swoje zdzialal,
            bo po dwóch latach przyznał, ze swiadomie sklamał,
            zeby zrobic wyborcom wode z mózgu - chlupoczesz jeszcze Piotrze?

            Jak pani MJW oskarza czy obraza, to mozna podac ja do sądu,
            bo na razie sprawy ladują u prokuratora...
            • sobiepan1 Re: Jacyna jest fajna i odwżnie wali prosto z most 08.10.08, 22:38
              da się lubić. Nie mogę się doczekać do wyborów, aby pogratulować jej prezydentury.

              Sobiepan
              ...jestem sobie panem; wójtem, plebanem...
            • piotr33k2 Re: Nasz lokalny mały Palikot 08.10.08, 22:39
              pani lubinska przegrała też wsądzie ze stoczniowcem i co ? co to ma
              do rzeczy? bredzisz jak zwykle bez zwiazku i sensu andreas.
              • andreas.007 Re: Nasz lokalny mały Palikot 08.10.08, 22:48
                czasami przeczytaj swoje literki, oto one:
                "pani jacynie oczywiście wolno obrażac i oskarżać "

                Zasugerowalem, ze jak pani Lubinska poczula sie obrazana,
                to podala do sadu sprawe - tak samo moze zrobic kazdy
                wobec pani Jacyny!

                Sugerujesz, ze obraza...

                Chlupocze Piotrze... woda, ktora zrobil z mózgu wyborcom pan Niutras?
                • Gość: stan Re: Nasz lokalny mały Palikot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 23:46
                  Po co się pieklić.Mamy jeszcze 2 lata więc okaże się kto będzie
                  startował i kto wygra.Jak PO bedzie tak postępowało jak dotąd to
                  mogą mieć problem z wyborem właściwego kandydata bo wszyscy znani
                  się skompromitują. PiS nie będzie miał problemu bo ma Krupowicza,
                  Jacynę-Witt i Lubińską to ma w kim wybierać. A żadna inna siła się
                  nie liczy. Na razie PO stacza się w dół i bez względu na sondaże w
                  POlsce powoli dociera do mieszkańców kto chce dbać o ich interesy.
                • piotr33k2 Re: Nasz lokalny mały Palikot 10.10.08, 18:51
                  andreas.007 napisał:

                  > czasami przeczytaj swoje literki, oto one:
                  > "pani jacynie oczywiście wolno obrażac i oskarżać "
                  >
                  > Zasugerowalem, ze jak pani Lubinska poczula sie obrazana,
                  > to podala do sadu sprawe - tak samo moze zrobic kazdy
                  > wobec pani Jacyny!
                  >
                  > Sugerujesz, ze obraza...
                  >
                  > Chlupocze Piotrze... woda, ktora zrobil z mózgu wyborcom pan
                  Niutras?
                  >
                  no to niech pani jacyna poda łuczaka do sądu za ten list i
                  wszystko , he he, a co do nitrasa to ja nawet nie pamietam co on tam
                  nagadal na lubinską i zapeniam cie ze nie przez niego przegrala ona
                  wybory ,ludzie jej po prostu nie ufają i nie lubia bo jest
                  koniunkturalistka ,antypatyczna ,zarozumiała i zbyt wyniosła a
                  jednoczesnie nie reprezentuje soba intelektualnie i merytorycznie
                  niczego co niwelowałoby i usprawiedliwiałoby ewentualnie taki
                  przekaz jaki sobą emanuje.Była ministrem miesiac czy dwa tygodnie
                  po czym nagadała bezmyślnych bzdur i została własciwie sprowadzona
                  do roli ksiegowej wykonujacej li tylko zleconą techniczną robote co
                  faktycznie potrafi i na czym faktycznie sie zna .Musi jednak
                  wiedziec co ma robić i jak ma robic bo na strategi czy zarzadzaniu
                  polityczno-decyzyjnym sama słabo sie zna.
    • anamar Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia 09.10.08, 11:53
      przyłączam się do życzeń.małgosiu,życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
      • Gość: zoom Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.08, 12:25
        ty się martw o siebie absztyfikant, bo jakoś marnie ostatnio
        wyglądasz
    • Gość: z Łoooo karwa twa...!!! to ci dopiero twardziel!!! IP: 77.242.225.* 09.10.08, 15:02
      Ten odpowiada: "polityka nie jest grą dla lękliwych i bojaźliwych".

      włożył mundur jak to pisał ?
    • Gość: mentor nie zauważyłem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 19:40
      Właśnie przed chwilą pani Jacyna-Witt z wrodzonym sobie wdziękiem i
      ślicznym uśmiechem obsobaczyła w TV lokalnej po raz kolejny
      chłopców z PO ;)
      • Gość: dsa Re: nie zauważyłem...cm autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.08, 10:22
        ja bym ich kopnnął w doope a nie obsobaczał
    • absztyfikant Luczak 12.10.08, 15:47
      Pacyna sie boi, a mnie na wymioty zbiera.. Na kazdego Luczak dziala inaczej...

      • Gość: z Re: Luczak IP: 77.242.225.* 12.10.08, 15:56
        Może masz hiva Jeświń ?
        Dzioby na ryju + wymioty wskazywałyby...
      • Gość: landek Re: Luczak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.08, 18:36
        Przekręcanie czyjegoś nazwiska to poziom akurat Łuczaka więc
        powinieneś go kochać.Ten sam POziom.
    • andreas.007 Pani Małgorzata czuła wiec ze cos nie tak 15.11.08, 12:52
      Pani Małgorzata czuła wiec, ze z tym panem cos nie jest tak,
      bała sie i slusznie, jak widac... złapano go z narkotykami!
      • Gość: mikesz Re: Pani Małgorzata wiedziała ze cos nie tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.08, 15:51
        ona to wiedziała bo wszyscy wiedzieli ale ona starała się to
        delikatnie powiedzieć
    • carl.zeiss Michał Ł. napisał... :)))))))))))))))))))))))))))) 28.11.08, 21:18
      Publiczne wyrażanie tego typu obaw dyskwalifikuje Małgorzatę Jacynę-
      Witt z dalszej aktywności politycznej.
      Jeżeli Pani Radna "boi się" Przewodniczącego Sejmiku, jak więc
      poradzi sobie z piastowaniem "wymarzonej" funkcji prezydenta
      Szczecina? W jaki sposób zrealizuje tak licznie złożone obietnice
      wyborcze w 2006 roku? Wiem jedno, polityka nie jest grą dla
      lękliwych i bojaźliwych. Nie potrafię znaleźć antidotum na lęki i
      niepokoje Pani Radnej, ale wiem, że tego typu zaburzenia zajmują się
      specjaliści. Mi jedynie pozostaje życzyć szybkiego powrotu do
      zdrowia.
      • carl.zeiss Re: Michał Ł. napisał... :))))))))))))))))))))))) 28.11.08, 21:19
        no i się bidulka sam wyeliminował przez te antidotum na lęk i
        niepokoje...:)))
    • Gość: max Re: Jacyna-Witt się boi, Łuczak życzy jej zdrowia IP: *.chello.pl 15.12.08, 10:40
      No i kto miał rację? wyciągnełem ten art. specjalnie, bo
      platformiarze mają pamięć dobrą, ale krótką! Pani Małgorzata miała
      się prawo bać narkomana na głodzie, tacy są nieobliczalni, do
      lekarza ją ćpun kierował, a teraz sam będzie musiał się leczyć.
      • Gość: czello Zdrówko najważniejsze IP: *.chello.pl 29.11.09, 08:45
    • Gość:   Rekordu nie bedzie IP: *.com 18.02.10, 16:00
      • Gość: zniesmaczony Re: Rekordu nie bedzie IP: *.net.pbthawe.eu 18.02.10, 21:09
        nie zrobisz polityka z byle czego, samo wykrzykiwanie, pohukiwanie
        dobre jest przy garnkach, a nie w polityce, parytet do tego jescze
        może dodac i tak niewiele to zmieni, prezydentem będzie mężczyzna,
        cokolwiek to znaczy, nie wiem tylko czy z SLD czy z PO. i to
        wystarczy za komentarz do tego niezasłużonego rozgłosu, jak można
        zajmowac się tyle czasu marną namiastką polityka w spódnicy? czy nie
        ma innych tematów?
        • Gość: Wicio mieszkania dla niezbednych IP: *.szczecin.mm.pl 18.02.10, 21:23
          Owszem mieszkanie Krzystka, Jabłonskiego, czy Jurka jako tzw. niezbędnych dla
          miasta.
        • piotr33k2 Re: Rekordu nie bedzie 18.02.10, 23:46
          bo widzisz pani jacyna wzorem swojego ideału niejakiego kaczyńskiego
          postanowiła robic kariere polityczną i oprzec ją na li tylko i
          wyłacznie dyskredytowaniu innych . znalazła sobie takiego
          zagubionego żuczka łuczaka i wiezie sie na nim wiecznie jak na
          psie ,zresztą ona na wszystkich sie tylko wozi , nawet na takiej
          lubinskiej chciała się wwieżć do wiekszej polityki ale
          jej "nieobdało", i tak już chyba zostanie , he he.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka