dziubasekona 09.12.03, 22:41 ... sama jestem z Łobza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szukacz96 Re: miałam chłopaka z drawska! 21.02.04, 18:16 a ja kumpla w wojsku z Łobza Odpowiedz Link Zgłoś
krzys17 Re: Łobez 07.10.04, 22:27 Ja mam mnóstwo przyjaciół z Łobza, przecież to sąsiedzkie miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
alutok5 Re: Łobez 15.12.04, 11:04 Miałem dziewczynę ze Złocieńca ale ona wybrała chłopaka z Drawska . Myślałem ,że Złocieniec stanie się moim drugim domem, poznałem ją jako dziecko spędzając z rodzicami wakacje w Złocieńcu, to była córka przyjaciółki mojej mamy, ale jej miłość nie przetrwała próby czasu i odległości, ona chciała mieć chłopaka na codzień a nie od święta, co z tego ,że miałem poparcie jej rodziców i rodzeństwa a ona powiedziała żegnaj.Żal bo była wspaniałą dziewczyną.Teraz przestałem przyjeźdzać do Złocieńca ale wiem ,że wyszła za mąż właśnie za tego chłopaka.Dzieliła nas odległość 840 km. Odpowiedz Link Zgłoś