Dodaj do ulubionych

miałam chłopaka z drawska!

09.12.03, 22:41
... sama jestem z Łobza
Obserwuj wątek
    • szukacz96 Re: miałam chłopaka z drawska! 21.02.04, 18:16
      a ja kumpla w wojsku z Łobza
      • krzys17 Re: Łobez 07.10.04, 22:27
        Ja mam mnóstwo przyjaciół z Łobza, przecież to sąsiedzkie miasto.
        • alutok5 Re: Łobez 15.12.04, 11:04
          Miałem dziewczynę ze Złocieńca ale ona wybrała chłopaka z Drawska .
          Myślałem ,że Złocieniec stanie się moim drugim domem, poznałem ją jako dziecko
          spędzając z rodzicami wakacje w Złocieńcu, to była córka przyjaciółki mojej
          mamy, ale jej miłość nie przetrwała próby czasu i odległości, ona chciała mieć
          chłopaka na codzień a nie od święta, co z tego ,że miałem poparcie jej rodziców
          i rodzeństwa a ona powiedziała żegnaj.Żal bo była wspaniałą dziewczyną.Teraz
          przestałem przyjeźdzać do Złocieńca ale wiem ,że wyszła za mąż właśnie za tego
          chłopaka.Dzieliła nas odległość 840 km.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka