Dodaj do ulubionych

Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony

05.06.09, 21:17
gratulacje dla 11-ki
Obserwuj wątek
    • Gość: Elorado Re: Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: 79.175.253.* 05.06.09, 21:50
      BRAWO Pogoń! W przyszłym roku ekstraklasa!
    • Gość: znienacka Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.zone5.bethere.co.uk 05.06.09, 21:54
      a za rok niecały wracamy do Elity ! Hej! Gratulacje dla piłkarzy !
      • Gość: sceptyk czekaj tatka latka IP: *.static.espol.com.pl 05.06.09, 22:59
        Bez kasy i dobrej atmosfery wokół klubu to można sobie pomarzyć.
    • sugarmice Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony 05.06.09, 23:25
      Gratulacje z Bydgoszczy. Chociaż nie przepadam (delikatnie powiedziane) za Pogonią, uważam, że trzeba nam jak najwięcej miast w najwyższych klasach rozgrywkowych z północnej Polski. Dosyć śląskich wynalazków typu Odra Wodzisław, czy Piast Gliwice, gdzie kibice siedzą na przysłowiowych wałach ziemnych. Pogoni nie lubię, ale trzymam za nią kciuki w I lidze :-)
      • Gość: Jonatan do sugarmice... IP: *.szczecin.mm.pl 06.06.09, 00:31
        Sugarmice, jeśli już zabierasz głos na naszym forum,to nie wyrażaj
        swojej niechęci do Pogoni,bo nikt cię tutaj nie zapraszał i to
        typowy brak taktu. Twoja Zawisza nigdy jej do pięt nie dorastała,jak
        i innym markowym drużynom, a o jej ewentualnym awansie możesz sobie
        tylko pomarzyć. I co ma wspólnego Bydgoszcz z północą i Pomorzem?
        Tutaj liczy się wyłącznie Trójmiasto i Szczecin.
        • lemisiaque Re: do sugarmice... 06.06.09, 01:57
          Obaj jesteście z siebie warci, przy czym więcej taktu brakuje Tobie.
        • Gość: awanturnik Re: do sugarmice... IP: *.globalconnect.pl 06.06.09, 16:53
          wyluzuj trochę kolego
    • Gość: Kibic realista Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.chello.pl 06.06.09, 01:09
      Z taką grą jaką prezentuje obecnie pogoń za rok albo widzimy ją gdzieś pod
      koniec I ligi (powiedzmy sobie szczerze II ligi !!!) albo wraca do II (tak
      naprawdę do III !!!). Bądźmy realistami a nie hurraoptymistami !!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Piotr Re: Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.chello.pl 06.06.09, 02:10
        Wszyscy na mecze!!!
        • Gość: Jankiel Re: Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.chello.pl 06.06.09, 08:45
          Ja cież pier... ę. Co za badziew, co za poruta. Do łopat cieniaki a
          nie udawać, że piłkę grać umiecie.
          Teraz to dopiero tych dwoch szynkarzy-szmondakow będzie chciało kasy
          od miasta. Ale spoko, radni dymo i gzylo pomogą.
    • Gość: misiek argument dla chłopaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.09, 09:01
      No to chłopaki będą mogły załatwić swoją sprawę z kamienicą na
      deptaku.
      • Gość: dzentelmenel a teraz szukac prawdziwego sponsora IP: *.szczecin.mm.pl 06.06.09, 15:01
        papierowych prezesow.
        Piotrek Mandrysz wynik zrobi, tym bardziej, ze to nasz chlop ktory zostawil tu
        serce juz grajac, ale bez pieniedzy nie da rady
    • maxymus1 Gratulacje! 06.06.09, 18:13
      Patrzcie Państwo, nie tak dawno, prawie samo dno, przez Pana Ptaka,
      oczywiście, a przed tem przez Pana Gondora, tak naprawdę to oni,
      jakieś cały czas tereny chcieli, kamienice, i tam różne zyski,
      oprócz Pogoni! Pogoń nie liczyła się w ogóle, zresztą to przecież
      nie filantropi, jak ci chociażby z KGB, co Lońdyńską, Chelsea,
      sponsorują. Ja to obserwuję, chodziłem na mecze ze 40 lat, potem
      przerwa, długa, jak zaczęli grać w Pogoni, no powiedzmy nie
      Szczecinianie, nawet nie Polacy, co ja mówię nawet nie Europejczycy,
      to było dno, parodia, i Pogoni, i piłki nożnej w naszym regionie, co
      nie znaczy że Ferdi Chifona nie szanuję, ale wręcz go uwielbiam! To
      administracyjnie tak załatwiono. Ale znalazło się dwóch upartych
      młodych ludzi, nie znikąd, bo zawodnicy Pogoni, Panowie Adamczuk i
      Matlak, uparci, pamiętam jak uparci, od zera zaczynali, i im chwała
      za to! Ich mętorzy, wspaniali trenerzy od lat związani z Pogonią,
      Panowie Włodzimierz i Andzrzej Obstowie, Pan Biela, i wielu innych,
      i w tym przypadku władze, władze Miasta sprzyjały, i sympatycy też,
      to im trzeba podziękować, nasze dzieci które trenują w Pogoni, już
      nie są przeganiane z boisk przez pracowników Pana Ptaka, tak jak to
      było wtedy! Panu masażyście też wielkie dzięki, bo jest ten sam,
      cały czas, w doli i niedoli I Na koniec Pan Piotr Mandrysz, Panie
      Piotrze, wielkie dzięki! Pamiętam, pamiętam, jak Pan jako pomocnik
      Pogoni, był jednocześnie super- snajperem, dala was wszystkich
      wielkie dzięki, teraz znowu zacznę chodzić na mecze Pogoni, bo jest
      dla kogo, teraz to znowu nasza Pogoń.
      • korfi Re:Maxymus 10.06.09, 13:54
        Jakim to snajperem był Mandysz? Strzelił kilka bramek z wolnych i to
        wszystko. Przecietny zawodnik. Tearaz udało się awansować. Udało -
        to właściwe słowo. Poziom przerażająco słaby nawet jak na tę ligę. A
        budżet kilka razy większy niż wiekszość druzyn. Bez sprowadzenia
        kilku wyraźnie lepszych zawodników trudno bedzie obronić się przed
        spadkiem. Ale jak widzę po tym że dopiero zaczniesz chodzic na mecze
        nie masz o aktualnych mozliwościach tej druzyny ani o warsztacie
        trenerskim Mandrysza zbyt wiele do powiedzenia. Pisanie że to
        dopiero teraz jest Twoja Pogoń, bo awansowała jest żenujące. Więc
        lepiej się cieszyć z awansu a w oceny wdawać na porzadnych
        podstawach a nie na bazie doniesień prasowych.
    • Gość: bobo Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.ums.gov.pl 10.06.09, 12:43
      Prawda jest taka bez forsy i nowego stadionu nic
      nieośiągniemy, znając nieudolne władze miasta Szczecin
      to prędzej wylądujemy na innej planecie.
      • Gość: as teraz zaczną się schody trzeba szukać sponsora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.09, 13:23
        angazując go by stworzył sobie działalnośc komercyjną na terenach
        przy Pogoni które i tak nikomu nie służą i są wstydem miasta.Innego
        rozwiazania nie ma .1liga si,ę nie opłaca bo wyzsze koszty a
        przychody takie sobie natomiast ekstraklasa to już przychody z
        canalu +. Problemem moga być lokalni działacze którzy chcieli by się
        wyżywić przy Pogoni z pieniedzy miasta za nimi stoi garstka głosnych
        kibiców.Cicha wiekszość kobiców chce pogoni w wyzszej klasie ze
        sponsorem zewnetrznym.Miasto by tylko dawało stadion nic wiecej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka