Gość: Elorado Re: Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: 79.175.253.* 05.06.09, 21:50 BRAWO Pogoń! W przyszłym roku ekstraklasa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znienacka Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.zone5.bethere.co.uk 05.06.09, 21:54 a za rok niecały wracamy do Elity ! Hej! Gratulacje dla piłkarzy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sceptyk czekaj tatka latka IP: *.static.espol.com.pl 05.06.09, 22:59 Bez kasy i dobrej atmosfery wokół klubu to można sobie pomarzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
sugarmice Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony 05.06.09, 23:25 Gratulacje z Bydgoszczy. Chociaż nie przepadam (delikatnie powiedziane) za Pogonią, uważam, że trzeba nam jak najwięcej miast w najwyższych klasach rozgrywkowych z północnej Polski. Dosyć śląskich wynalazków typu Odra Wodzisław, czy Piast Gliwice, gdzie kibice siedzą na przysłowiowych wałach ziemnych. Pogoni nie lubię, ale trzymam za nią kciuki w I lidze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonatan do sugarmice... IP: *.szczecin.mm.pl 06.06.09, 00:31 Sugarmice, jeśli już zabierasz głos na naszym forum,to nie wyrażaj swojej niechęci do Pogoni,bo nikt cię tutaj nie zapraszał i to typowy brak taktu. Twoja Zawisza nigdy jej do pięt nie dorastała,jak i innym markowym drużynom, a o jej ewentualnym awansie możesz sobie tylko pomarzyć. I co ma wspólnego Bydgoszcz z północą i Pomorzem? Tutaj liczy się wyłącznie Trójmiasto i Szczecin. Odpowiedz Link Zgłoś
lemisiaque Re: do sugarmice... 06.06.09, 01:57 Obaj jesteście z siebie warci, przy czym więcej taktu brakuje Tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awanturnik Re: do sugarmice... IP: *.globalconnect.pl 06.06.09, 16:53 wyluzuj trochę kolego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic realista Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.chello.pl 06.06.09, 01:09 Z taką grą jaką prezentuje obecnie pogoń za rok albo widzimy ją gdzieś pod koniec I ligi (powiedzmy sobie szczerze II ligi !!!) albo wraca do II (tak naprawdę do III !!!). Bądźmy realistami a nie hurraoptymistami !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.chello.pl 06.06.09, 02:10 Wszyscy na mecze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jankiel Re: Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.chello.pl 06.06.09, 08:45 Ja cież pier... ę. Co za badziew, co za poruta. Do łopat cieniaki a nie udawać, że piłkę grać umiecie. Teraz to dopiero tych dwoch szynkarzy-szmondakow będzie chciało kasy od miasta. Ale spoko, radni dymo i gzylo pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek argument dla chłopaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.09, 09:01 No to chłopaki będą mogły załatwić swoją sprawę z kamienicą na deptaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzentelmenel a teraz szukac prawdziwego sponsora IP: *.szczecin.mm.pl 06.06.09, 15:01 papierowych prezesow. Piotrek Mandrysz wynik zrobi, tym bardziej, ze to nasz chlop ktory zostawil tu serce juz grajac, ale bez pieniedzy nie da rady Odpowiedz Link Zgłoś
maxymus1 Gratulacje! 06.06.09, 18:13 Patrzcie Państwo, nie tak dawno, prawie samo dno, przez Pana Ptaka, oczywiście, a przed tem przez Pana Gondora, tak naprawdę to oni, jakieś cały czas tereny chcieli, kamienice, i tam różne zyski, oprócz Pogoni! Pogoń nie liczyła się w ogóle, zresztą to przecież nie filantropi, jak ci chociażby z KGB, co Lońdyńską, Chelsea, sponsorują. Ja to obserwuję, chodziłem na mecze ze 40 lat, potem przerwa, długa, jak zaczęli grać w Pogoni, no powiedzmy nie Szczecinianie, nawet nie Polacy, co ja mówię nawet nie Europejczycy, to było dno, parodia, i Pogoni, i piłki nożnej w naszym regionie, co nie znaczy że Ferdi Chifona nie szanuję, ale wręcz go uwielbiam! To administracyjnie tak załatwiono. Ale znalazło się dwóch upartych młodych ludzi, nie znikąd, bo zawodnicy Pogoni, Panowie Adamczuk i Matlak, uparci, pamiętam jak uparci, od zera zaczynali, i im chwała za to! Ich mętorzy, wspaniali trenerzy od lat związani z Pogonią, Panowie Włodzimierz i Andzrzej Obstowie, Pan Biela, i wielu innych, i w tym przypadku władze, władze Miasta sprzyjały, i sympatycy też, to im trzeba podziękować, nasze dzieci które trenują w Pogoni, już nie są przeganiane z boisk przez pracowników Pana Ptaka, tak jak to było wtedy! Panu masażyście też wielkie dzięki, bo jest ten sam, cały czas, w doli i niedoli I Na koniec Pan Piotr Mandrysz, Panie Piotrze, wielkie dzięki! Pamiętam, pamiętam, jak Pan jako pomocnik Pogoni, był jednocześnie super- snajperem, dala was wszystkich wielkie dzięki, teraz znowu zacznę chodzić na mecze Pogoni, bo jest dla kogo, teraz to znowu nasza Pogoń. Odpowiedz Link Zgłoś
korfi Re:Maxymus 10.06.09, 13:54 Jakim to snajperem był Mandysz? Strzelił kilka bramek z wolnych i to wszystko. Przecietny zawodnik. Tearaz udało się awansować. Udało - to właściwe słowo. Poziom przerażająco słaby nawet jak na tę ligę. A budżet kilka razy większy niż wiekszość druzyn. Bez sprowadzenia kilku wyraźnie lepszych zawodników trudno bedzie obronić się przed spadkiem. Ale jak widzę po tym że dopiero zaczniesz chodzic na mecze nie masz o aktualnych mozliwościach tej druzyny ani o warsztacie trenerskim Mandrysza zbyt wiele do powiedzenia. Pisanie że to dopiero teraz jest Twoja Pogoń, bo awansowała jest żenujące. Więc lepiej się cieszyć z awansu a w oceny wdawać na porzadnych podstawach a nie na bazie doniesień prasowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobo Pogoń w I lidze! Awans z trudem wywalczony IP: *.ums.gov.pl 10.06.09, 12:43 Prawda jest taka bez forsy i nowego stadionu nic nieośiągniemy, znając nieudolne władze miasta Szczecin to prędzej wylądujemy na innej planecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as teraz zaczną się schody trzeba szukać sponsora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.09, 13:23 angazując go by stworzył sobie działalnośc komercyjną na terenach przy Pogoni które i tak nikomu nie służą i są wstydem miasta.Innego rozwiazania nie ma .1liga si,ę nie opłaca bo wyzsze koszty a przychody takie sobie natomiast ekstraklasa to już przychody z canalu +. Problemem moga być lokalni działacze którzy chcieli by się wyżywić przy Pogoni z pieniedzy miasta za nimi stoi garstka głosnych kibiców.Cicha wiekszość kobiców chce pogoni w wyzszej klasie ze sponsorem zewnetrznym.Miasto by tylko dawało stadion nic wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś