herbi91
14.10.10, 10:26
BRAWO BRAWO BRAWO!!!!!!!!!
Rozliczyć dziada i jego nieudolną ekipę. Banda Zaleskiego nieudolnie starała się o ten tytuł. Kolejne festiwaliki były WIELKIMI klapami, biuro ESK było zamknięte na propozycje, bo oni wiedzieli lepiej. Zgraja tow. Z. wie tyle o kulturze, ile wyczyta na Wikipedii, i co udało się podpatrzeć od innych.
0 Oryginalności
0 Organizacji
0 Planów
0 Kreatywności
0 Rozmachu