Gość: neon IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.04, 21:16 MOZE W SPRAWIE ŁOWIENIA ROPUCH OSIĄGNIEMY SUKCES GOSPODARCZY W TORUNIU BO NA INNE NIE MA CO LICZYĆ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maatzey Re: Kijanki uwięzione w basenie IP: 212.244.62.* 02.08.04, 09:01 Fantastycznie, że komuś się CHCE!! I ja to podziwiam, a osoba komentująca nasz sukces gostpodarczy niech się wreszcie weźmie do roboty, to może będzie i sukces! Szkoda tylko że zadawalamy się półśrodkami - czyli wyłąwianiem ropuch, może ruszyć głową i zbudować jakieś udogodnienie, które umożliwi samym płazom wydostać się z wody??? Może rektorat w zamian za darmowe łóżko w akademiku ogłosi taki konkurs dla studentów??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 007 J. Bond Re: Pani Elu ? IP: *.wlan.pl 02.08.04, 16:31 Pani jako studentka biologii słyszała chyba o łańcuchu pokarmowym. Tak więc kijanki jedzą plankton, a dzikie kaczki - których tam pełno - jedzą kijanki. To tyle. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Kowalski Re: Kijanki uwięzione w basenie IP: 69.16.84.* 02.08.04, 17:58 Pozdrowienia Z Bostonu dla Eli od Macka K Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 007 J. Bond Re: Kiedy ruszy akcja "Kijanka" ? IP: *.wlan.pl 03.08.04, 21:59 Ale macie pomysły z tymi przenosinami kijanek. Niech was kaczka kopnie. Odpowiedz Link Zgłoś