Dodaj do ulubionych

Kijanki uwięzione w basenie

IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.04, 21:16
MOZE W SPRAWIE ŁOWIENIA ROPUCH OSIĄGNIEMY SUKCES GOSPODARCZY W TORUNIU BO NA
INNE NIE MA CO LICZYĆ
Obserwuj wątek
    • Gość: Maatzey Re: Kijanki uwięzione w basenie IP: 212.244.62.* 02.08.04, 09:01
      Fantastycznie, że komuś się CHCE!! I ja to podziwiam, a osoba komentująca nasz
      sukces gostpodarczy niech się wreszcie weźmie do roboty, to może będzie i
      sukces!

      Szkoda tylko że zadawalamy się półśrodkami - czyli wyłąwianiem ropuch, może
      ruszyć głową i zbudować jakieś udogodnienie, które umożliwi samym płazom
      wydostać się z wody??? Może rektorat w zamian za darmowe łóżko w akademiku
      ogłosi taki konkurs dla studentów???
      • Gość: 007 J. Bond Re: Pani Elu ? IP: *.wlan.pl 02.08.04, 16:31
        Pani jako studentka biologii słyszała chyba o łańcuchu pokarmowym. Tak więc
        kijanki jedzą plankton, a dzikie kaczki - których tam pełno - jedzą kijanki.
        To tyle.
        Pozdrowienia.


    • Gość: Maciek Kowalski Re: Kijanki uwięzione w basenie IP: 69.16.84.* 02.08.04, 17:58
      Pozdrowienia Z Bostonu
      dla Eli od Macka K
    • Gość: 007 J. Bond Re: Kiedy ruszy akcja "Kijanka" ? IP: *.wlan.pl 03.08.04, 21:59
      Ale macie pomysły z tymi przenosinami kijanek. Niech was kaczka kopnie.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka