Dodaj do ulubionych

Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu

IP: 213.17.208.* 25.11.04, 11:29
szkoda czasu na kłótnie - przecież i tak żadnego mostu nie wybudują :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Blad setki domów, gdzie mieszkają tysiące rodzin IP: 83.214.19.* 25.11.04, 11:43
      To moze zamiast mostu troche domow lepiej dobudowac? Bo tak to ciasno strasznie
      musi byc...
      • Gość: hipopotam Re: setki domów, gdzie mieszkają tysiące rodzin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 11:54
        a najlepiej obwodnice zeby nie trzeba bylo sie meczyc w tym posranym ukladzie
        drog gdzie tramwaj zatrzymuje caly ruch co przystanek albo gdzie trzeba patrzec
        za siebie przez prawe ramie i jeszcze w dol bo tam maja pierwszenstwo.
      • Gość: torunianie z zagra Re: setki domów, gdzie mieszkają tysiące rodzin IP: *.148-136-217.adsl.skynet.be 25.11.04, 16:23
        spytajcie mieszkancow z Podgorza jak widza trase mostowa i jej
        usytuowanie.Otworzcie wreszcie swiat dla mieszkancow Podgorza!
    • Gość: borian Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.petrus.com.pl 25.11.04, 12:29
      najlepsza lokalizacja jest na wysokości ul. Wschodniej. Bo w tym miejscu
      właczali by się mieszkańcy największych osiedli-Rubinkowa i Skarpy (omijąc
      Centrum). Do ulicy Wschodniej prowadzą szerokie ulice i podobnie jest na lewym
      brzegu a ponadto w okolicy będzie węzeł autostradowo-obwodnicowy. I na lewym
      brzegu te ulice mogą pochlonąc ruch samochodowy (w tym ciężarowy). A budując
      most na Waryńskiego sprawi się że cały ruch skupi się w Centrum. I np gdy
      zakorkuje się most Piłsudskiego to automatycznie ten korek zakorkuje most na
      ulicy Waryńskiego. Bo nawet gdyby można było rozszerzyć most Piłsudskiego to i
      tak będą korki-problem nie leży w przepustowości mostu-tylko w przepustowości
      dróg dojazdowych do mostu. A poza tym budowa mostu na wysokości Wschodniej
      sprawiłaby ożywienie inwestycji mieszkalnych i usługowych w okolicach
      Czerniewic.
      Jeżeli rubinkowianin czy skarpiani będzie chaciał jechać na lewy brzego to
      wybierze most "wschodni". ten kto mieszka Na Bydgoskim Przedmieściu
      pojedzie "Piłsudskim".
      A "Waryński" byłby dla jakiego dużego osiedla?
      • Gość: mieszczaninN Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: 158.75.35.* 25.11.04, 13:17
        popieram te lokalizacje, a cala histeria radnego mokowskiego to ciekawe skad sie
        bierze
      • Gość: Ron Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 13:22
        Mieszkam na Podgórzu i uważam, że lokalizacja na wys. Wschodniej jest
        najlepsza! Nie wiem dlaczego niektórzy obstają przy starej propozycji. Według
        mnie - im dalej cały ruch będzie ode mnie - tym lepiej.
    • Gość: pat LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 13:17
      Przecież stary most zostanie! Nikt go nie zamknie! Dojazd do bydgoskiego
      przedmieścia będzie tak samo dobry jak był, albo nawet lepszy, bo stary most
      będzie mniej zakorkowany.
      • Gość: xOLO Re: LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 14:01
        Czyli za którą opcją jesteś?
        • Gość: niezdecydowany Re: LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: 158.75.35.* 25.11.04, 14:04
          ja za taką, która jest realna!
        • Gość: pat Re: LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 14:18
          oczywiście, że za wariantem z ulicą wschodnią!!!
    • Gość: caca niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 13:48
      niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja - w tak waznej kwestii
      powiedziec cokolwiek, aby tylko bylo na temat mostu.
      Teraz wladzę trzeba popierac, zeby most powstal, a nie kłocic sie o 1 czy 2 km
      w prawo czy w lewo. Przy ponad 20 kilometrowej rozpietosci miasta (Grebocin-
      Glinki) to 1 km jest bez znaczenia.

      Przy istniejacych drogach dwupasmowych (Lubicka), przy istnieniu autostrady i
      węzła Torun-Czerniewice i budowie średnicowki, obwodnicy czy projekcie
      modernizacji Wschodniej w zwiazku z Galeria Copernicus - te 1-2 km to zadna
      odleglosc!

      Spojrzcie na plan panowie radni, a potem protestujcie.
    • Gość: xxx xxx IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 14:41
      poczekajmy jeszcze kilkadziesiat lat - samochody beda lataly i most nie bedzie
      potrzebny
    • torunianin1 Re:niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieją 25.11.04, 14:54
      Gość portalu: caca napisał(a):

      > niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja - w tak waznej kwestii
      > powiedziec cokolwiek, aby tylko bylo na temat mostu.

      dokladnie tak
    • Gość: tomas Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.11.04, 17:09
      Mieszkancy ul. Wschodniej mowia nie dla tej lokalizacji. Bo niby dlaczego ktos
      kto mieszka w domku jednorodzinnym ma byc gorszy od ludzi z blokow o których
      tak bardzo sie troszczy Zaleski??? Panie prezydencie to komunistyczne myslenie
      wychodzi niczym słoma z butów!!!!
      • Gość: mieszczaninN Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: 158.75.35.* 26.11.04, 08:22
        cieszy mnie ze wiecej glosow jest jednak za. Trzeba pamietac ze to CZYTAJA w
        warszawce i jesli tam zapadaja decyzje o kasie na te inwestycje to jak napisal
        patryiota holub niejaki z GW nie chcemy nowego mostu to kto da pieniadze jak nie
        chcemy? moze to zly przyklad ale ukraina pokazuje ze w jednosci sila howk
        • Gość: xOLO Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.uci.uni.torun.pl 26.11.04, 12:49
          Tak jest! Popieram.
    • Gość: Time Traveler To chyba jakaś ściema ... IP: *.pl-net.pl 25.11.04, 19:06
      ... i chodzi o coś innego. Przecież gdy most zostanie zbudowany na wysokości
      ul. Wschodniej, to Czerniewice będą miały do niego blisko.
    • nautile Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu 25.11.04, 20:10
      most jest bardzo wazny - prezydenta trzeba wesprzec.
      nie moze jedno osiedle czy raczej rzadek 20 domkow na Wschodniej dyktowac
      calemu miastu, zeby nie robiono mostu - zawsze gdzies bedzie blisko czegos.

      Sa ekrany akystyczne, jest zielen dzwiekochlonna, istnieje w koncu mozliwosc
      przeprowadzki.
      A kazdy projekt wymaga zgody wszytskich sasiednich dzialek.
    • Gość: Tomek Agenci Bydgoszczy IP: 62.240.63.* 26.11.04, 07:19
      Wytaczaja bezsensowne argumenty byle sabotowac inwestycje, komfort psychiczny paru meneli
      kosztem rozwoju miasta to zaden biznes. Psy szczekaja, karawana idzie dalej. Na pochybel
      malkontentom, oni umra za pare lat, a most bedzie stal. Most imienia Zalewskiego. Hej !
    • Gość: ad niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 16:30
      caca napisał:

      niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja - w tak waznej kwestii
      powiedziec cokolwiek, aby tylko bylo na temat mostu.
      Teraz wladzę trzeba popierac, zeby most powstal, a nie kłocic sie o 1 czy 2 km
      w prawo czy w lewo. Przy ponad 20 kilometrowej rozpietosci miasta (Grebocin-
      Glinki) to 1 km jest bez znaczenia.

      Przy istniejacych drogach dwupasmowych (Lubicka), przy istnieniu autostrady i
      węzła Torun-Czerniewice i budowie średnicowki, obwodnicy czy projekcie
      modernizacji Wschodniej w zwiazku z Galeria Copernicus - te 1-2 km to zadna
      odleglosc!
      Spojrzcie na plan panowie radni, a potem protestujcie.




      tez tak uwazam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka