Gość: ro IP: 213.17.208.* 25.11.04, 11:29 szkoda czasu na kłótnie - przecież i tak żadnego mostu nie wybudują :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Blad setki domów, gdzie mieszkają tysiące rodzin IP: 83.214.19.* 25.11.04, 11:43 To moze zamiast mostu troche domow lepiej dobudowac? Bo tak to ciasno strasznie musi byc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hipopotam Re: setki domów, gdzie mieszkają tysiące rodzin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 11:54 a najlepiej obwodnice zeby nie trzeba bylo sie meczyc w tym posranym ukladzie drog gdzie tramwaj zatrzymuje caly ruch co przystanek albo gdzie trzeba patrzec za siebie przez prawe ramie i jeszcze w dol bo tam maja pierwszenstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torunianie z zagra Re: setki domów, gdzie mieszkają tysiące rodzin IP: *.148-136-217.adsl.skynet.be 25.11.04, 16:23 spytajcie mieszkancow z Podgorza jak widza trase mostowa i jej usytuowanie.Otworzcie wreszcie swiat dla mieszkancow Podgorza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borian Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.petrus.com.pl 25.11.04, 12:29 najlepsza lokalizacja jest na wysokości ul. Wschodniej. Bo w tym miejscu właczali by się mieszkańcy największych osiedli-Rubinkowa i Skarpy (omijąc Centrum). Do ulicy Wschodniej prowadzą szerokie ulice i podobnie jest na lewym brzegu a ponadto w okolicy będzie węzeł autostradowo-obwodnicowy. I na lewym brzegu te ulice mogą pochlonąc ruch samochodowy (w tym ciężarowy). A budując most na Waryńskiego sprawi się że cały ruch skupi się w Centrum. I np gdy zakorkuje się most Piłsudskiego to automatycznie ten korek zakorkuje most na ulicy Waryńskiego. Bo nawet gdyby można było rozszerzyć most Piłsudskiego to i tak będą korki-problem nie leży w przepustowości mostu-tylko w przepustowości dróg dojazdowych do mostu. A poza tym budowa mostu na wysokości Wschodniej sprawiłaby ożywienie inwestycji mieszkalnych i usługowych w okolicach Czerniewic. Jeżeli rubinkowianin czy skarpiani będzie chaciał jechać na lewy brzego to wybierze most "wschodni". ten kto mieszka Na Bydgoskim Przedmieściu pojedzie "Piłsudskim". A "Waryński" byłby dla jakiego dużego osiedla? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszczaninN Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: 158.75.35.* 25.11.04, 13:17 popieram te lokalizacje, a cala histeria radnego mokowskiego to ciekawe skad sie bierze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ron Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 13:22 Mieszkam na Podgórzu i uważam, że lokalizacja na wys. Wschodniej jest najlepsza! Nie wiem dlaczego niektórzy obstają przy starej propozycji. Według mnie - im dalej cały ruch będzie ode mnie - tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pat LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 13:17 Przecież stary most zostanie! Nikt go nie zamknie! Dojazd do bydgoskiego przedmieścia będzie tak samo dobry jak był, albo nawet lepszy, bo stary most będzie mniej zakorkowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xOLO Re: LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 14:01 Czyli za którą opcją jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezdecydowany Re: LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: 158.75.35.* 25.11.04, 14:04 ja za taką, która jest realna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pat Re: LUDZIE ! CO ZA BZDURA? IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 14:18 oczywiście, że za wariantem z ulicą wschodnią!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: caca niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 13:48 niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja - w tak waznej kwestii powiedziec cokolwiek, aby tylko bylo na temat mostu. Teraz wladzę trzeba popierac, zeby most powstal, a nie kłocic sie o 1 czy 2 km w prawo czy w lewo. Przy ponad 20 kilometrowej rozpietosci miasta (Grebocin- Glinki) to 1 km jest bez znaczenia. Przy istniejacych drogach dwupasmowych (Lubicka), przy istnieniu autostrady i węzła Torun-Czerniewice i budowie średnicowki, obwodnicy czy projekcie modernizacji Wschodniej w zwiazku z Galeria Copernicus - te 1-2 km to zadna odleglosc! Spojrzcie na plan panowie radni, a potem protestujcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx xxx IP: *.uci.uni.torun.pl 25.11.04, 14:41 poczekajmy jeszcze kilkadziesiat lat - samochody beda lataly i most nie bedzie potrzebny Odpowiedz Link Zgłoś
torunianin1 Re:niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieją 25.11.04, 14:54 Gość portalu: caca napisał(a): > niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja - w tak waznej kwestii > powiedziec cokolwiek, aby tylko bylo na temat mostu. dokladnie tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomas Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.11.04, 17:09 Mieszkancy ul. Wschodniej mowia nie dla tej lokalizacji. Bo niby dlaczego ktos kto mieszka w domku jednorodzinnym ma byc gorszy od ludzi z blokow o których tak bardzo sie troszczy Zaleski??? Panie prezydencie to komunistyczne myslenie wychodzi niczym słoma z butów!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszczaninN Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: 158.75.35.* 26.11.04, 08:22 cieszy mnie ze wiecej glosow jest jednak za. Trzeba pamietac ze to CZYTAJA w warszawce i jesli tam zapadaja decyzje o kasie na te inwestycje to jak napisal patryiota holub niejaki z GW nie chcemy nowego mostu to kto da pieniadze jak nie chcemy? moze to zly przyklad ale ukraina pokazuje ze w jednosci sila howk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xOLO Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu IP: *.uci.uni.torun.pl 26.11.04, 12:49 Tak jest! Popieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Time Traveler To chyba jakaś ściema ... IP: *.pl-net.pl 25.11.04, 19:06 ... i chodzi o coś innego. Przecież gdy most zostanie zbudowany na wysokości ul. Wschodniej, to Czerniewice będą miały do niego blisko. Odpowiedz Link Zgłoś
nautile Re: Kontrowersje wokół lokalizacji nowego mostu 25.11.04, 20:10 most jest bardzo wazny - prezydenta trzeba wesprzec. nie moze jedno osiedle czy raczej rzadek 20 domkow na Wschodniej dyktowac calemu miastu, zeby nie robiono mostu - zawsze gdzies bedzie blisko czegos. Sa ekrany akystyczne, jest zielen dzwiekochlonna, istnieje w koncu mozliwosc przeprowadzki. A kazdy projekt wymaga zgody wszytskich sasiednich dzialek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Agenci Bydgoszczy IP: 62.240.63.* 26.11.04, 07:19 Wytaczaja bezsensowne argumenty byle sabotowac inwestycje, komfort psychiczny paru meneli kosztem rozwoju miasta to zaden biznes. Psy szczekaja, karawana idzie dalej. Na pochybel malkontentom, oni umra za pare lat, a most bedzie stal. Most imienia Zalewskiego. Hej ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 16:30 caca napisał: niektorzy radni chca zwrocic uwage, ze istnieja - w tak waznej kwestii powiedziec cokolwiek, aby tylko bylo na temat mostu. Teraz wladzę trzeba popierac, zeby most powstal, a nie kłocic sie o 1 czy 2 km w prawo czy w lewo. Przy ponad 20 kilometrowej rozpietosci miasta (Grebocin- Glinki) to 1 km jest bez znaczenia. Przy istniejacych drogach dwupasmowych (Lubicka), przy istnieniu autostrady i węzła Torun-Czerniewice i budowie średnicowki, obwodnicy czy projekcie modernizacji Wschodniej w zwiazku z Galeria Copernicus - te 1-2 km to zadna odleglosc! Spojrzcie na plan panowie radni, a potem protestujcie. tez tak uwazam. Odpowiedz Link Zgłoś