Gość: omega IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 09.11.01, 10:16 Jeszcze nie wróciłaś??? Czy może dałaś się wciągnąć w wir miłości??? Albo wir egzaminów i zaliczeń??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aśka Re: AŚKA!!!! Gdzie jesteś? IP: 158.75.18.* 09.11.01, 14:11 ano TU właśnie, a co, nie widać mnie? Miłość mnie nie dopadła... możę ja ją dopadnę sama? Spróbuję... podobno w soboty tam bywa? Pozdrawiam wszystkich i obiecuję, że będę na Forum częściej... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: omega Re: AŚKA!!!! Gdzie jesteś? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 12.11.01, 09:47 eeeee jeśli to jest miłość za którą trzeba się uganiać to chyba nie warta zachodu??? Gdzież Ci romantyczni mężczyźni zostawiający liściki, śledzący kobietę aby poznać jej adres??? Odpowiedz Link Zgłoś