Dodaj do ulubionych

AŚKA!!!! Gdzie jesteś?

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 09.11.01, 10:16
Jeszcze nie wróciłaś??? Czy może dałaś się wciągnąć w wir miłości??? Albo wir
egzaminów i zaliczeń???
Obserwuj wątek
    • Gość: Aśka Re: AŚKA!!!! Gdzie jesteś? IP: 158.75.18.* 09.11.01, 14:11
      ano TU właśnie, a co, nie widać mnie?
      Miłość mnie nie dopadła... możę ja ją dopadnę sama? Spróbuję... podobno w
      soboty tam bywa?

      Pozdrawiam wszystkich i obiecuję, że będę na Forum częściej... ;-)
      • Gość: omega Re: AŚKA!!!! Gdzie jesteś? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 12.11.01, 09:47
        eeeee jeśli to jest miłość za którą trzeba się uganiać to chyba nie warta
        zachodu??? Gdzież Ci romantyczni mężczyźni zostawiający liściki, śledzący
        kobietę aby poznać jej adres???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka