misza58
23.11.06, 23:17
Bydgoszczanie narzekaja na brak inwestycji a robi sie tam o wiele wiecej niż w
Toruniu i to z srodkow budzetowych dk krajow nr 25(dwie jezdnie skrzyzowania
bezkolizyjne), wezły w stryszku i bialych blotach Torun o takich inwestycjach
moze pomazyc( z prostego powodu - gddkia miesci sie w bydgoszczy i tam wydaje
budzetowa kase) bydgoszcz komunikacyjnie staje sie metropolia a Torun buduje
kolejne skrzyżowania na ktorych z gory wiadomo ze beda korki (przy dworcu
PKS)jaki sens ma remont skrzyzowania ktory nic nie poprawia (Plac Daszynskiego
korki aż do sklepu Komfortu)