Dodaj do ulubionych

Oglaszam bojkot restauracji organizujacych...

15.05.09, 14:34
wesela.
Chciałabym otworzyć Wam oczy, Drodzy Przyszli nowożeńcy!
Nie wiem,czy jesteście świadomi, że placicie za banalne polskie
żarcie kosmiczne ceny(przepraszam za użycie takiego okreselenia,
sama uwielbiam polskie jedzenie), jednakze placenie 160-250 zl za
osobe z takim niewyrafinowynym menu to po prostu JAKAŚ POMYŁKA. Bo
takie są właśnie toruńskie ceny.
Nie wiem,czy się orientujecie Drodzy narzeczeni, iż za te ceny w
samej stolicy lub pod można zażyczyć sobie czegoś innego niż
polskiego schabowego czy dewolaja czy barszcz czerwony z
pasztecikami.
Wiem,ze kazdy z Was (lub wiekszosc) zyje w nieswiadomosci, ze ceny,
jakie narzucają nam w tym mieście sa niewyobrażalnie wysokie w
stosunku do wiekszych miast.
Nie wiem, kto zacząl narzucenie takich cen, ale ja mam dosyc.
Po konsulatacji z przyjaciolmi z Warszawy w ktorej rzekomo jest
drogo, rece opadaja. Placa 170 zl/os,ale zapewniam Was, ze sledzia w
menu nie ma a dania kuchni swiatowej. A sala jest bardzo
ekskluzywana. I bynajmniej nie jest to przypadek odosobniony.
Nie promuje tutaj Warszawy czy innych miast, nie chce nikogo obrazac
i nazywac zlodziejami. Sama organizuje wesele w tym roku. Czuje,ze
to moje miasto, tutaj chcialabym zaprosic bliskich, krewnych,
znajomych, jednakze naprawde irytuje sie ta cala sytuacją.
ONI WYKORZYSTUJA SYTUACJE, BO WIEDZA,ZE wesela i tak ludzie bede
organizowac i to najczesciej w swoich rodzimych miastach.
A my jestesmy naiwni,niedoinformowani.


NIE BEDE PLACIC 170ZL/OS ZA SCHABOWEGO!

Acha, i namowie wszystkich moich przyjaciol, znajomych, zeby nie
robili wesela w Toruniu. Dokonam wszelkich staran, aby przekonac jak
najwieksza ilosc osob do nieorganizowania wesela w tym miescie.
Zrobie kampanie, bojkot. Wiem,ze sama moge niewiele, ale naprawde to
ponad moje sily. Nie twierdze,ze mnie nie stac na organizacje,ale
sprawa jest naprawde godna zainteresowania i uwagi.
Moze teraz Drodzy Resturatorzy smiejcie sie mi w twarz, ale silna
jednostka i osobowosc moze wiele. Sprawa dla jednych wyda sie
banalna,ale jednak dla niektorych istotna. Znalazlam juz kilka
kolezanek,ktore mysla podobnym tokiem. Ha, ha. Choc bym miala
pozbawic Was kilku klientow, to juz bedzie dla mnie sukces!
Obserwuj wątek
    • malepiffko to gdzie ty szukasz? 15.05.09, 14:46
      bo ja za 130 zl (knajpa na starowce) od osoby dostalem ciekawe menu,
      w ktorym nie ma schabowego, devolaja i rosolu.
      • eccentric_one Re: to gdzie ty szukasz? 15.05.09, 14:53
        Jaka to knajpa? Z poprawinami czy bez? I czy jest sala na 100 osob?
        Co wchodzi w sklad tej ceny? Jesli taka knajpa znalazlaby sie-to
        trafilabym do niej. Chociaz moge sie mylic.
        • malepiffko Re: to gdzie ty szukasz? 15.05.09, 15:43
          no wiec problem tkwi jak wydaje mi sie w ilosci osob. ja mialem na jakies 60 osob, wiecej by nie weszlo. sal w toruniu na 100+ osob jest malo (ze trzy) wiec pewnie terminy maja zajete do 2012 roku, a na pozostale jakies moga sobie windowac ceny nawet do 200 zl/os.
          wiekszosc knajp na starowce robi wesela za 110-140 zl/os z tym, ze sale sa 50-60 osobowe.
          • eccentric_one Re: to gdzie ty szukasz? 15.05.09, 15:57
            No wlasnie jest jakies "ale" mam spisane ceny za osobe w
            poszczegolnych lokalach-i wahaja sie od 160-250 za osobe z
            poprawinami. Nie znalazlam lokalu,ktory zorganizuje wesele na ok 100
            ponizej tej ceny.
          • eccentric_one Re: to gdzie ty szukasz? 15.05.09, 16:00
            Sal na 100 osob w Toruniu i okolicach jest duzo! Moge wymienic co
            najmniej 10. Ale ceny,jakie proponuja,eh...
    • krolewnasciezka ALE BZDURY 15.05.09, 18:03
      Dawno takich bzdur nie czytalam.
      pewnie sama jesteś od kogoś kto ma sale na zapyziałej wiosce i chcesz sie pozbyć
      konkurencji w Toruniu;)
      znam dom weselny na starówce gdzie biorą od 120zl od osoby, a menu można samemu
      sobie wybrać.
      • eccentric_one Re: ALE BZDURY 15.05.09, 21:28
        Tak, odezwala sie corka wlascicielki u Dagny;p Ha ha ha
        • eccentric_one Re: ALE BZDURY 15.05.09, 21:53
          Ale powiem,ze u Dagny, to jeden z niewielu lokali, do ktorych nie
          mam pretensji o zawyzanie ceny.:)Jeden z 3 normalnych w Toruniu.
          • jarsem Re: ALE BZDURY 16.05.09, 12:43
            A dlaczego niemasz pretensji o zawyzanieceny? Jak zawyzaja to robia zle, zle robia:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka