eccentric_one
15.05.09, 14:34
wesela.
Chciałabym otworzyć Wam oczy, Drodzy Przyszli nowożeńcy!
Nie wiem,czy jesteście świadomi, że placicie za banalne polskie
żarcie kosmiczne ceny(przepraszam za użycie takiego okreselenia,
sama uwielbiam polskie jedzenie), jednakze placenie 160-250 zl za
osobe z takim niewyrafinowynym menu to po prostu JAKAŚ POMYŁKA. Bo
takie są właśnie toruńskie ceny.
Nie wiem,czy się orientujecie Drodzy narzeczeni, iż za te ceny w
samej stolicy lub pod można zażyczyć sobie czegoś innego niż
polskiego schabowego czy dewolaja czy barszcz czerwony z
pasztecikami.
Wiem,ze kazdy z Was (lub wiekszosc) zyje w nieswiadomosci, ze ceny,
jakie narzucają nam w tym mieście sa niewyobrażalnie wysokie w
stosunku do wiekszych miast.
Nie wiem, kto zacząl narzucenie takich cen, ale ja mam dosyc.
Po konsulatacji z przyjaciolmi z Warszawy w ktorej rzekomo jest
drogo, rece opadaja. Placa 170 zl/os,ale zapewniam Was, ze sledzia w
menu nie ma a dania kuchni swiatowej. A sala jest bardzo
ekskluzywana. I bynajmniej nie jest to przypadek odosobniony.
Nie promuje tutaj Warszawy czy innych miast, nie chce nikogo obrazac
i nazywac zlodziejami. Sama organizuje wesele w tym roku. Czuje,ze
to moje miasto, tutaj chcialabym zaprosic bliskich, krewnych,
znajomych, jednakze naprawde irytuje sie ta cala sytuacją.
ONI WYKORZYSTUJA SYTUACJE, BO WIEDZA,ZE wesela i tak ludzie bede
organizowac i to najczesciej w swoich rodzimych miastach.
A my jestesmy naiwni,niedoinformowani.
NIE BEDE PLACIC 170ZL/OS ZA SCHABOWEGO!
Acha, i namowie wszystkich moich przyjaciol, znajomych, zeby nie
robili wesela w Toruniu. Dokonam wszelkich staran, aby przekonac jak
najwieksza ilosc osob do nieorganizowania wesela w tym miescie.
Zrobie kampanie, bojkot. Wiem,ze sama moge niewiele, ale naprawde to
ponad moje sily. Nie twierdze,ze mnie nie stac na organizacje,ale
sprawa jest naprawde godna zainteresowania i uwagi.
Moze teraz Drodzy Resturatorzy smiejcie sie mi w twarz, ale silna
jednostka i osobowosc moze wiele. Sprawa dla jednych wyda sie
banalna,ale jednak dla niektorych istotna. Znalazlam juz kilka
kolezanek,ktore mysla podobnym tokiem. Ha, ha. Choc bym miala
pozbawic Was kilku klientow, to juz bedzie dla mnie sukces!