IP: *.chello.pl 28.09.10, 19:55
Czy ktos korzystał z tego posrednika, czy to bezpieczne. Oferuje znacznie tansze bilety LOT-u niz LOT.
Obserwuj wątek
    • fuego666 Re: Bravofly 17.09.15, 21:29
      Nie jestem zadowolona. W sobotę wieczorem zakupiłam bilety w cenie 600 zł. Natomiast w niedzielę rano zadzwoniła niezbyt wyraźnie mówiąca pani z oddziału we Włoszech, że niestety cena nieaktualna i musimy dopłacić 8 EUR. Niestety w emailu, który wkrótce otrzymaliśmy widniało około 300 zł. Oczywiście nie wybrałabym tych biletów gdybym wiedziała, że będą o połowę droższe. Było wiele innych biletów do wyboru. Nie polecam.
      • imw Re: Bravofly 21.09.15, 15:11
        Dziwne bo ten pośrednik ma autoticketing i bilety są automatycznie wystawiane.
        Wygląda na to, że rezerwacja miała status oczekującej bo w tym samym czasie ktoś wykupił te bilety.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka