Gość: Kasia IP: *.chello.pl 28.09.10, 19:55 Czy ktos korzystał z tego posrednika, czy to bezpieczne. Oferuje znacznie tansze bilety LOT-u niz LOT. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fuego666 Re: Bravofly 17.09.15, 21:29 Nie jestem zadowolona. W sobotę wieczorem zakupiłam bilety w cenie 600 zł. Natomiast w niedzielę rano zadzwoniła niezbyt wyraźnie mówiąca pani z oddziału we Włoszech, że niestety cena nieaktualna i musimy dopłacić 8 EUR. Niestety w emailu, który wkrótce otrzymaliśmy widniało około 300 zł. Oczywiście nie wybrałabym tych biletów gdybym wiedziała, że będą o połowę droższe. Było wiele innych biletów do wyboru. Nie polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
imw Re: Bravofly 21.09.15, 15:11 Dziwne bo ten pośrednik ma autoticketing i bilety są automatycznie wystawiane. Wygląda na to, że rezerwacja miała status oczekującej bo w tym samym czasie ktoś wykupił te bilety. Odpowiedz Link Zgłoś