Gość: gosc portalu
IP: *.zone9.bethere.co.uk
14.11.11, 13:13
Pewnie niejednokrotnie był ten wątek poruszany, w każdym bądź razie nic nie mogę na ten temat znaleźć, więc będę wdzięczna za odpowiedź. Przyjechałam do UK, chcę tu mieszkać i szukać pracy. Problem stanowi ubezpieczenie. Czy mogę się o nie starać jako bezrobotna? Jeśli tak, to gdzie powinnam złożyć odpowiednie dokumenty? Kiedyś pracowałam w UK, ale to było w 2005 roku i przepracowałam u jednego pracodawcy zaledwie 10 miesięcy. Nie chcę żadnych zasiłków, z resztą nie mam do tego prawa, zależy mi tylko na darmowym ubezpieczeniu, czy jest to możliwe?