Dodaj do ulubionych

praca na Wyspach

28.12.05, 11:23
chciałabym wyjechać do pracy,ale boję się sama.Czy ktoś ma doświadczenie w
pracy za granicą?
Obserwuj wątek
    • irish_english_working_girl Re: praca na Wyspach 28.12.05, 12:22
      a o jakie konkretnie doswiadczenie Ci chodzi i w jakim zakresie, bo kazdy ma inne
    • dhasiaehl Re: praca na Wyspach 29.12.05, 16:47
      Doswiadczenie nabedziesz po przyjezdzie ... but trust no one :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka