magda.lena10 28.12.05, 11:23 chciałabym wyjechać do pracy,ale boję się sama.Czy ktoś ma doświadczenie w pracy za granicą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
irish_english_working_girl Re: praca na Wyspach 28.12.05, 12:22 a o jakie konkretnie doswiadczenie Ci chodzi i w jakim zakresie, bo kazdy ma inne Odpowiedz Link Zgłoś
dhasiaehl Re: praca na Wyspach 29.12.05, 16:47 Doswiadczenie nabedziesz po przyjezdzie ... but trust no one :) Odpowiedz Link Zgłoś