Gość: przemeq
IP: 3.5.* / *.newport.gov.uk
20.01.06, 10:34
witam,
dzis wylatuje z bristol do dublina.... :)
pewno zalapie sie na jakas mala imprezke, jakies rady pomocne, uwagi itp :)
ps. chetnie poznam ludzi z Polski coby wspolnie na piwko wyskoczyc,
szczegolnie plec piekna :)
pozdrowionka