Dodaj do ulubionych

Dublin - dzis

IP: 3.5.* / *.newport.gov.uk 20.01.06, 10:34
witam,
dzis wylatuje z bristol do dublina.... :)
pewno zalapie sie na jakas mala imprezke, jakies rady pomocne, uwagi itp :)

ps. chetnie poznam ludzi z Polski coby wspolnie na piwko wyskoczyc,
szczegolnie plec piekna :)

pozdrowionka
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka