Dodaj do ulubionych

Sheffield-przyjemnie?

IP: *.waw.pl / *.merinet.pl 23.03.06, 19:55
Hej,
Czy moglby odezwac sie ktos kto uczy sie lub pracuje w Sheffield? Wyjezdzam
tam na w lipcu i ciekawa jestem jakie to miasto, czy duzo jest nas, Polaków i
czy nie jest nudno. Pozdrawiam wszystkich! Prosze napiszcie! :-))
Obserwuj wątek
    • Gość: dka Re: Sheffield-przyjemnie? IP: 212.160.172.* 24.03.06, 08:45
      Nikt nie mieszka w Sheffield??? :-))
      • Gość: Mwaruwari Re: Sheffield-przyjemnie? IP: *.autocom.pl 24.03.06, 10:35
        Nikt. Tam same wymarłe kopalnie i opuszczone fabryki :)
        • Gość: gigler Re: Sheffield-przyjemnie? IP: 212.160.172.* 24.03.06, 13:34
          ahahhahahahaha :-))
          • Gość: piot Re: Sheffield-przyjemnie? IP: *.cable.ubr06.shef.blueyonder.co.uk 23.05.06, 08:33
            czesc,mieszkam w sheffild,kopalni tu nie widzialem:))jest tu naprawde super...a
            to ze jest tu malo polakow to duzy plus :)
    • Gość: kkk odradzam IP: *.range86-144.btcentralplus.com 23.05.06, 14:22
      Malo Polakow. Paskudne miasto, wstretne, brudne, nieciekawe kompletnie, a
      dookola tylko laki i owce. Odradzam z calego serca. No i jeszcze na gorkach i
      pagorkach polozone. Trafilismy tutaj z przypadku i wplatalismy sie zawodowo do
      konca roku co najmniej. Licze kazdy dzien, ktory juz minal i spierniczamy stad
      do Londynu, albo do Polski. Juz tu wytrzymac nie moge, taki syf.
      Denne domeczki z kamienia (flinstonowo), kamienne murki i zero atrakcji.
      Ogromna czesc miasta to murzynowo, wymarle dzielnice, zapadniete w ziemie domy,
      wygladaja, jak po wojnie!!! Wczoraj doszlam do wniopsku, ze zyje sie tutaj, jak
      na Ukrainie co najmniej! I deszcz i zagrzybiale domy... Dwa sklepy na krzyz.
      • Gość: kielu Re: odradzam IP: *.range86-141.btcentralplus.com 23.05.06, 16:49
        zalezy co kto lubi - ja uwielbiam The Peak District i na nude nie narzekam

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka