Gość: dka
IP: *.waw.pl / *.merinet.pl
23.03.06, 19:55
Hej,
Czy moglby odezwac sie ktos kto uczy sie lub pracuje w Sheffield? Wyjezdzam
tam na w lipcu i ciekawa jestem jakie to miasto, czy duzo jest nas, Polaków i
czy nie jest nudno. Pozdrawiam wszystkich! Prosze napiszcie! :-))