Dodaj do ulubionych

samsung d500

IP: *.bulldogdsl.com 13.06.06, 23:10
kupilam samsunga d500 na ebay-u. z tym ze nie moge z niego dzwonic na ekranie
jest przekreslona sluchawka i napis limited service...o co chodzi?
Ijeszcze jedno pytanie ...jak w tym telefonie wyswietlic wlasny numer ( tel
dostalam z karta sim)?
zna sie ktos na komorkach
Obserwuj wątek
    • xiv Re: samsung d500 13.06.06, 23:24

      > zna sie ktos na komorkach
      tak! znalazles wlasnie najlepsze forum o szarych komórkach...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka