Gość: visitor
IP: 213.78.122.*
23.06.06, 18:59
jess napisala:
>... polskosc pozostawilam za soba bardzo dawno temu i jest mi z tym
>bardzo, bardzo dobrze.
Czy wy wiecie ze w tym zdaniu ujeta jest roznica miedzy Polakami a reszta
nacji swiata?
Zadna inna nacja na swiecie nie wyrazilaby sie tak o swojej narodowosci.