Gość: ana IP: 80.244.140.* 04.07.06, 11:41 Ile trzeba wziac ze soba kasy zeby utrzymac sie do pierwszej wyplaty przy wyborze hostelu ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cynthia Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: *.range81-129.btcentralplus.com 04.07.06, 16:32 Ludzie! poczytajcie trochę na forum! Dwa dni temu pojawił się podobny temat i była odpowiedź - 400 funtów wystarczy. Ten temat był też wałkowany trochę wcześniej! Trochę dobrych chęci a dowiesz się stąd wszystkiego! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: 81.219.87.* 04.07.06, 23:02 oj nie badz taka, kazdy lubi zeby jemu osobiscie odpowiedziec :) latwo znalezc odpowiedz a nie przekopywac sie przez forum "proste rozwiązania to najlepsze rozwiazania a wygoda najwazniejsza" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kempszak Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.06, 10:41 dokładnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
slawserw Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel 05.07.06, 15:39 biorac pod uwage, ze ci ktorzy przyjada 7 lipca otrzymaja wyplate za 5 tygodni co wynika z grafiku wyplat to potrzebujecie ok 650-700 funtów. 360 kosztje kaucja za wynajecie pokoju + 60 funtow za tydzien. do tego ok. 3-4 funty dziennie na jedzenie. Dojazd z hostelu do pracy (dla tych co pracuja w croydon) za tydzien kosztuje 13,5 funta autobusem a podroz trwa nawet 2h. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BediGL Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 00:08 z tegp cp wyczytałem z istu ofertowego to wypłata jest w każdy czwarty piątek miesiaca więć 3 tygodnie bez wypłaty a nie 5. Ale jeśli wy macie inaczej to nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
stepkowski_w Do Slawserw 06.07.06, 15:54 Slawserw czy Polacy juz pracują w tesco w Croydon? Czy masz może jakieś namiary na nich, szukam fajnych ludzi i wolnego pokoju:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BediGL Re: Do Slawserw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 18:04 Podobno pracują ja lece tam jutro będe pracował jako kierowca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1spag Re: Do Slawserw IP: *.cable.ubr09.croy.blueyonder.co.uk 07.07.06, 17:02 Pracuja pracuja, i w dotcomie i w purley w tesco, a jaki jest adres dotcoma tzn. tam gdzie jedziecie jako kierowcy? Odpowiedz Link Zgłoś