Dodaj do ulubionych

Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel

IP: 80.244.140.* 04.07.06, 11:41
Ile trzeba wziac ze soba kasy zeby utrzymac sie do pierwszej wyplaty przy
wyborze hostelu ??
Obserwuj wątek
    • Gość: cynthia Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: *.range81-129.btcentralplus.com 04.07.06, 16:32
      Ludzie! poczytajcie trochę na forum! Dwa dni temu pojawił się podobny temat i
      była odpowiedź - 400 funtów wystarczy. Ten temat był też wałkowany trochę
      wcześniej! Trochę dobrych chęci a dowiesz się stąd wszystkiego! Pozdrawiam!
      • Gość: gosc Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: 81.219.87.* 04.07.06, 23:02
        oj nie badz taka, kazdy lubi zeby jemu osobiscie odpowiedziec :) latwo znalezc
        odpowiedz a nie przekopywac sie przez forum "proste rozwiązania to najlepsze
        rozwiazania a wygoda najwazniejsza" :)
        • Gość: kempszak Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.06, 10:41
          dokładnie ;)
          • slawserw Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel 05.07.06, 15:39
            biorac pod uwage, ze ci ktorzy przyjada 7 lipca otrzymaja wyplate za 5 tygodni
            co wynika z grafiku wyplat to potrzebujecie ok 650-700 funtów. 360 kosztje
            kaucja za wynajecie pokoju + 60 funtow za tydzien. do tego ok. 3-4 funty
            dziennie na jedzenie. Dojazd z hostelu do pracy (dla tych co pracuja w croydon)
            za tydzien kosztuje 13,5 funta autobusem a podroz trwa nawet 2h.
            • Gość: BediGL Re: Ile wziac kasy ze soba z opcja hostel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 00:08
              z tegp cp wyczytałem z istu ofertowego to wypłata jest w każdy czwarty piątek miesiaca więć 3 tygodnie bez wypłaty a nie 5. Ale jeśli wy macie inaczej to nie wiem
            • stepkowski_w Do Slawserw 06.07.06, 15:54
              Slawserw czy Polacy juz pracują w tesco w Croydon? Czy masz może jakieś namiary
              na nich, szukam fajnych ludzi i wolnego pokoju:)
              • Gość: BediGL Re: Do Slawserw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.06, 18:04
                Podobno pracują ja lece tam jutro będe pracował jako kierowca
                • Gość: 1spag Re: Do Slawserw IP: *.cable.ubr09.croy.blueyonder.co.uk 07.07.06, 17:02
                  Pracuja pracuja, i w dotcomie i w purley w tesco, a jaki jest adres dotcoma tzn.
                  tam gdzie jedziecie jako kierowcy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka