Dodaj do ulubionych

Internet w Irlandii

01.09.06, 17:26
Dziewczyny nie bijcie proszę!:)Wiem że był taki wątek o internecie ale nie
mogę tego znaleźć.Konkretnie chodzi mi o to, że chcę rozwiązać rozmowę z
eircomem ale chce mieć nadal dostęp do internetu...czy w eircomie nie mając
tel.stacjonarnego jest to możliwe?Jeśli nie to jakie są(czy wogóle są)firmy
które oferują internet bez tel.stacjonarnego?
Czy jest coś godnego polecenia?
Proszę o podpowiedź albo o jakieś linki jeśli faktycznie ten temat był już
przerabiany:)
Obserwuj wątek
    • suesslein Re: Internet w Irlandii 01.09.06, 19:27
      My mamy internet droga radiowa- bez koniecznisci posiadania linii tel- Irish
      Broadband. Jak do tej pory zadnych nieprzyjemnych doswiadczen z nimi nie
      mielismy, wiec polecam:)
      • monika_irl Re: Internet w Irlandii 01.09.06, 19:48
        w eircom musisz miec linie telefoniczna
        jest jeszcze nowa firma digiweb która nie wymaga lini
        • self-mademan Re: Internet w Irlandii 18.09.06, 16:02
          w County Mayo maja zasieg?
      • c433 Re: Internet w Irlandii 01.09.06, 21:55
        A ile Was to wynosi?
        • suesslein Re: Internet w Irlandii 02.09.06, 09:32
          zaleznie od wybranego produktu. ceny i pozostale info znajdziesz tu:
          www.irishbroadband.ie/index.php
          • wiolettaw-79 Re: Internet w Irlandii 15.09.06, 00:17
            My niestety mielismy nieprzyjemnosci ze strony Irish Bradband,więc nie
            polecam,no chyba że mieszkasz w Dublinie,bo my nie mieszkamy w Dublinie i
            mielismy problemy,ale niestety nie mieli techników,a kasę ciągneli.Teraz mamy
            eircom,ale umowa nam się kończy i chyba przejdziemy na digiweb(bo taniej).Jest
            jeszcze smart telecom,ale u nas np.nie ma zasięgu.
    • mamaemilii Re: Doswiadczenia z Digiweb? 08.12.06, 15:02
      Chcemy wreszcie zalozyc internet w domu, ale bez linii telefonicznej. Czy ktos
      z Was ma jakies doswiadczenia z firma Digiweb? Czy cos o niej wiecie? Mieszkamy
      w Athlone i trudno znalezc tu inna firme, ktora nie wymaga telefonu.
      • mo-nika27 Re: Doswiadczenia z Digiweb? 14.12.06, 00:30
        My mamy od kwietnia b.r. i jak narazie nie bylo zadnych problemow.Mieszkamy w
        Dundalk.Limit 30 GB,wystarcza w zupelnosci(sciagamy duzo filmow),no i cena
        zadowalajaca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka