anetka110
01.09.06, 17:26
Dziewczyny nie bijcie proszę!:)Wiem że był taki wątek o internecie ale nie
mogę tego znaleźć.Konkretnie chodzi mi o to, że chcę rozwiązać rozmowę z
eircomem ale chce mieć nadal dostęp do internetu...czy w eircomie nie mając
tel.stacjonarnego jest to możliwe?Jeśli nie to jakie są(czy wogóle są)firmy
które oferują internet bez tel.stacjonarnego?
Czy jest coś godnego polecenia?
Proszę o podpowiedź albo o jakieś linki jeśli faktycznie ten temat był już
przerabiany:)