Gość: oval IP: 212.191.170.* 15.10.06, 13:10 czy ktoś może mi podać dokładny adres miejsca w Krakowie gdzie odbywa sie rekrutacja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kda Re: Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 14:56 Najlepiej zadzwoń i zapytaj o konkretny adres. Ja tylko pamiętam, że Wadowicka 12 albo 13 c. Za MC Donald'em. Chyba autobus nr 192 zawiezie Cię niemalże prosto na miejsce. Proponuję jednak zadzwonić!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babyroo Re: Kraków IP: *.ipt.aol.com 16.10.06, 14:16 192 to może Cię zawieźć ale prędzej na lotnisko. Ale rzeczywiście w Łagiewnikach na Wadowickiej ileśtam się to mieści. Ale i tak wszystko Ci powiedzą przez telefon w trakcie I etapu rekrutacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e-vil Re: Kraków IP: 84.13.11.* 16.10.06, 02:51 www.tesco.pl/praca-UK/kontakt.php najlepiej szukać u źródła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1spag Re: Kraków IP: *.cable.ubr09.croy.blueyonder.co.uk 16.10.06, 10:17 wchodzisz przez szklane drzwi trzeba jednak pstrynkac dzwonkiem (o ile sie nie zmienilo) pania przy stoliku zapyta o godzine rozmowy,siadasz, czekasz jestes proszony idziesz jesli od razu na rozmowe to albo do malego pokoiku po prawej lub jednego z dwoch po lewej albo jesli bedziesz ktoryms z kolei do duzej sali chyba tuz za pokoikiem po prawej wybierasz stolik przy ktorym sa chyba dlugopisy chyba w miare dokladny a adres miejsca to jak podala e-vil, jako ze to bylo juz 1,5roku temu moje wskazowki moga byc troche niedokladne Odpowiedz Link Zgłoś