IP: 212.191.170.* 15.10.06, 13:10
czy ktoś może mi podać dokładny adres miejsca w Krakowie gdzie odbywa sie
rekrutacja?
Obserwuj wątek
    • Gość: kda Re: Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 14:56
      Najlepiej zadzwoń i zapytaj o konkretny adres. Ja tylko pamiętam, że Wadowicka 12 albo 13 c. Za MC Donald'em. Chyba autobus nr 192 zawiezie Cię niemalże prosto na miejsce. Proponuję jednak zadzwonić!!!
      • Gość: babyroo Re: Kraków IP: *.ipt.aol.com 16.10.06, 14:16
        192 to może Cię zawieźć ale prędzej na lotnisko.
        Ale rzeczywiście w Łagiewnikach na Wadowickiej ileśtam się to mieści. Ale i tak
        wszystko Ci powiedzą przez telefon w trakcie I etapu rekrutacji.
    • Gość: e-vil Re: Kraków IP: 84.13.11.* 16.10.06, 02:51
      www.tesco.pl/praca-UK/kontakt.php
      najlepiej szukać u źródła
    • Gość: 1spag Re: Kraków IP: *.cable.ubr09.croy.blueyonder.co.uk 16.10.06, 10:17
      wchodzisz przez szklane drzwi trzeba jednak pstrynkac dzwonkiem (o ile sie nie
      zmienilo) pania przy stoliku zapyta o godzine rozmowy,siadasz, czekasz jestes
      proszony idziesz jesli od razu na rozmowe to albo do malego pokoiku po prawej
      lub jednego z dwoch po lewej albo jesli bedziesz ktoryms z kolei do duzej sali
      chyba tuz za pokoikiem po prawej wybierasz stolik przy ktorym sa chyba dlugopisy
      chyba w miare dokladny a adres miejsca to jak podala e-vil, jako ze to bylo juz
      1,5roku temu moje wskazowki moga byc troche niedokladne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka