Gość: lukas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.06, 16:28 chcialem sie dowiedziec na jakim etapie trzeba byc z angola zeby miec jakies szanse podczas rozmowy w krakowie??dzieki za kazda pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: musza Re: ciekawe IP: *.chello.pl 01.11.06, 16:54 hmmm na etapie komunikatywnym :-) beda pytania po angielsku a wiec musisz rozumiec i umiec na nie odpowiedziec...bedzie test a wiec podstawowe czasy musisz umiec i tyle ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały Re: ciekawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 18:37 Moim zdaniem to zależy od aktualnego zapotrzebowania na pracowników.W moim przypadku po piewszej bezpośredniej rozmowie (chciałem magazyn) w Krakowie powiedziano mi ,żebym złożył aplikację dodatkowo na pracownika sklepu bo na magazyn mój angielski jest za słaby.A po 2 godzinach ,w trakcie jazdy do domu miałem telefon na komórkę, szybka rozmowa, po kolejnej godzinie konkretna propozycja z krótką datą wyjazdu na magazyn tesco.Prawdopodobnie trzeba było natychmiast skompletować grupę na wcześniej zarezerwowane miejsca na SkyEurope.A na miejscu okazało się że nie jestem orłem po anglisku ale jakoś poszło,byli lepsi i gorsi językowo.Jeśli mogę poradzić-nie bać się umiejetności języka,szybko da się odnależć w sobie spore pokłady wiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś