IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.06, 16:28
chcialem sie dowiedziec na jakim etapie trzeba byc z angola zeby miec jakies
szanse podczas rozmowy w krakowie??dzieki za kazda pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: musza Re: ciekawe IP: *.chello.pl 01.11.06, 16:54
      hmmm na etapie komunikatywnym :-) beda pytania po angielsku a wiec musisz
      rozumiec i umiec na nie odpowiedziec...bedzie test a wiec podstawowe czasy
      musisz umiec i tyle ;-)
      • Gość: mały Re: ciekawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 18:37
        Moim zdaniem to zależy od aktualnego zapotrzebowania na pracowników.W moim
        przypadku po piewszej bezpośredniej rozmowie (chciałem magazyn) w Krakowie
        powiedziano mi ,żebym złożył aplikację dodatkowo na pracownika sklepu bo na
        magazyn mój angielski jest za słaby.A po 2 godzinach ,w trakcie jazdy do domu
        miałem telefon na komórkę, szybka rozmowa, po kolejnej godzinie konkretna
        propozycja z krótką datą wyjazdu na magazyn tesco.Prawdopodobnie trzeba było
        natychmiast skompletować grupę na wcześniej zarezerwowane miejsca na
        SkyEurope.A na miejscu okazało się że nie jestem orłem po anglisku ale jakoś
        poszło,byli lepsi i gorsi językowo.Jeśli mogę poradzić-nie bać się umiejetności
        języka,szybko da się odnależć w sobie spore pokłady wiedzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka