Dodaj do ulubionych

Winchester

IP: *.sol2.cable.ntl.com 21.08.07, 10:29
Marco40 masz szczescie ze bedziesz kierowca bo polacy w winchester
to banda polglowkow. Nie potrafią ze sobą normalnie rozmawiać, mało
tego obgadywanie jest tam na porządku dziennym, wszystko chcą
wiedzieć o tobie.A najlepiej to jak sie podporządkujesz do nich to
by im pasowało wtedy. Kretyni. A ci co sa "team leaderami" to juz
wogule uwazaja sie za lepszych choc zapier....... tak samo jak inni.
Stary moja rada nie trzymaj z polakami.
Obserwuj wątek
    • Gość: jkm Re: Winchester IP: 62.231.146.* 21.08.07, 10:37
      z moich [nie]skromnych obserwacji wynika ze Polakom na emigracji to
      w ogole odpie.. i sie wszyscy "Pany" robia...wiecej nie bede
      komentowal...[obserwacje z TESCO]
    • Gość: pracownicy Re: Winchester IP: *.sotn.cable.ntl.com 24.08.07, 08:54
      he he he kolejna wypowiedz pana, ktory cierpi na shizofrenie
      paranoidalna. Tak my wszyscy jestesmy tutaj banda debili i wciaz cie
      obgadujemy, daj spokoj sobie juz i przestan na nas tak nadawac bo to
      nie my jestesmy dziwni tylko TY !!!!!!!!!!! I znowu od nowa he he he
      • Gość: szara myszka Re: Winchester IP: 149.254.192.* 22.09.07, 22:11
        zgadzam sie calkowicie z postem tytulowym..
        a ty, ktory podpisales sie jako "pracownicy", to wlasnie jestes
        osoba, ktora rozpowszechnia ta plotki i psuje atmosfere
        • Gość: .......... Re: Winchester IP: *.sotn.cable.ntl.com 23.09.07, 08:30
          szara myszka ...och chyba jestes jedna z kolejnych biednych
          poszkodowanych .... moze poprostu sie zwolnij , bo na twoje miejsce
          jest o wiele wiecej lepszych oraz bardziej PRACOWITYCH osob he he he
          he he he krakow czeka na ciebie dziewczynko...wracaj do domu
        • dexter72 Re: Winchester 24.09.07, 08:13
          A wiec, bardzo biedny jest ten nasz malutki Winchester. Tak naprawde
          to bardzo dobrze wszyscy wiemy,ze nikt z nas pracujacych w tesco w
          winchester niejest swiety, pracuje tutaj juz troszke moze kilka moze
          kilkanascie miesiecy i wiem ze kazdy na kazdego nadaje wiec nie
          mozecie zwalac calej tej winy na jedna lub dwie osoby, bo wszyscy
          jestesmy winni powinnismy trzymac sie razem a nie jeden drugiemu
          podklada swinie. Tak naprawde to ciagle kazdy gada o kazdym
          wiec "szara myszko" niepisz ze ktos kogos obgaduje i psuje nastroj
          bo ty napewno nieraz dopuscilas sie tego samego tak samo "gosciu"
          tez dalbys spokuj i rowniez ".........." ty tez. Tak naprawde to
          niewiem kto uzywa tych nickow ale moge jedynie sie domyslac.
          Przestanmy wreszcie sie klucic i nadawac na siebie, jak i rowniez
          przestancie uzywac tego forum do zwiezania sie z debilnych problemow
          po co ludzie maja to czytac i myslec co za ludzie tu pracuja,
          powinnismy sobie mowic prosto w twarz jesli mamy jakis problem, a
          nie gadac za plecami. Mam nadzieje ze wreszcie sie cos zmieni. UUff
          ale wena koncze pozdro xenooox jupiiiiii ***Wiara Czyni Cuda, A Ja
          Wierzę,że Się Uda!!! :):*:)****
    • Gość: banda imbecyli Re: Winchester IP: 194.246.124.* 05.10.07, 08:59
      heheheheeeeeeeeeeee
      banda półgłówków dla których rozkładanie gówna na półki i sprzątanie
      obsranych kibli to spełnienie życiowych ambicji, z kompleksami
      wielkich dup:), wieku i niespełnionych ambicji w kraju.
      Oczywiście nie wszyscy; jest kilka osób normalnych
    • Gość: Marco40 Re: Winchester IP: 212.183.134.* 23.11.07, 01:49
      Hey wszystkim tescowiczom w Winczester...co z Wami? nie wiem jakie uklady panuja
      na nocnej zmianie miedzy Polakami ale ja jezdze sobie autkiem i atmosfera wsrod
      kierowcow jest super. No ale fakt ...kierowcy pracuja na zewnatrz tesco wiec
      moze nie wiemy co sie dzieje tam w srodku...pozdrawiam wszystkich
      • Gość: do autora imbecyli Re: Winchester IP: *.sotn.cable.ntl.com 06.12.07, 10:02
        Hej, a moze to wlasnie ty jestes jedna z tych zakompleksionych z
        problemem grubej dupy co.
        • Gość: lokos Re: Winchester IP: 194.246.124.* 07.12.07, 16:31
          moja dupa i duma jest oki, ale niektóre naprawdę przesadają, a
          pozatym wielu w tym tesco to poprostu świnie
          • Gość: marek Re: Winchester IP: 83.18.131.* 25.09.08, 10:58
            pracowałem w winchesterze i z tego co wiem to największym
            paranoikiem i uciekinierem od swiata realnego był pan o imieniu na
            literke P. ciekawe czy tam jeszcze pracuje?
            • Gość: robson Re: Winchester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 14:52
              hahaahaha a myslalem zawsze ze ja zawsze ja byl odcietym od real swiata a tu
              jednak.......heheh widze ze sie tam niezle po..... przez 2 lata mojej
              nieobecnosci.....X-D ps mi sie tam dobrze pracowalo
    • Gość: Aga Re: Winchester IP: *.range86-130.btcentralplus.com 24.11.09, 17:23
      A ja Ci powiem, ze to nie tylko Polacy. Angole sa na podobnym poziomie. Ja
      pracuje w biurze i panuje tutaj takie samo chamstwo i prostactwo jak wszedzie
      indziej. To nie tylko my Polacy, uwierz. My nie jestesmy ani lepsi ani gorsi.
      • Gość: Henio Re: Winchester IP: *.net.itsa.pl 04.12.09, 13:33
        czyżbyśmy znowu wracali do brzydkich zapachów:):)):?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka