Gość: Jaro
IP: *.mia.three.co.uk
30.03.09, 14:35
Mam pytanko.Dostałem dzisiaj odpowiedz na temat kiedy mogę brac
urlop no i mam problem ponieważ mój szef rozłożył mój urlop na
cały rok czyli 5 dni w kwietniu,2 dni w czerwcu 5 w lipcu, 3 we
wrzesniu 4 grudzień i 3 w lutym.Mówiłem że mi tak nie pasuje bo
musze poświęcic prawie cały dzień na dojazd do Polski i kolejny na
powrót ale jego to nie obchodzi mówi że niema jak dac mi dłuższego
terminu bo wszystko jest zajęte.Mam pytanie co moge jeszcze zrobic
żeby dostac dłuższy urlop,do kogo się udac.Z góry dzięki za
odpowiedz.