tlenek_wegla 27.01.10, 00:25 Jaka jest wasza opinia "ilościowo"? Czy krzyże powinny być wieszane w urzędach, w szkołach, w ośrodkach zdrowia? Czy może ich miejsce jest w prywatnych domach, miejscach kultu i tylko tam. Proszę o odpowiedź... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tlenek_wegla Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 28.01.10, 00:10 uuupp up and way.... Odpowiedz Link Zgłoś
raz_kozie_smierc Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 17:43 Tak. Choćby na podstawie art. 53 Konstytucji: konstytucja-polski.pl/#art_53 Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 20:00 A co, Art. 25 jest gorszy? Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Znikające krzyże 29.01.10, 19:21 Na tym forum są "zawodowcy" finansowani przez ateistyczne organizacje. Wystarczy popatrzeć na większość z nich. Dyżurują na okrągło. Kilka tysięcy wpisów na FR. Od lat te same teksty. Co by wierzący nie napisał zaraz "fachowo" odpowiedzą. Wyszkoleni w cytowaniu Bibli i pseudoargumentów antyreligijnych. Cytują Racjonalistę jak Pismo. Obrzydzają religię. "Dobrzy" i "źli" ateiści, jak policjanci zarzucą cię gromadą pytań. Żądają odpowiedzi. Te krzyże to mają zniknąć za twoim magicznym ruchem ręki, takim jakie robił Lemano Lemanik? No albo to cud ateistyczny będzie. Skoro coś zniknie, to może pojawi się gdzie indziej? Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Znikające krzyże 29.01.10, 19:58 Krótkie pytanie, zaliczam się do nich? Jeżeli tak, to idę do najbliższej siedziby Racji i niech mi wypłacą zaległe świadczenia. :) Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Znikające krzyże 29.01.10, 20:03 jedenpro.cent napisał: > Na tym forum są "zawodowcy" finansowani przez ateistyczne organizacje. > Wystarczy popatrzeć na większość z nich. Dyżurują na okrągło. Kilka tysięcy wpi > sów na FR. Od lat te same teksty. Co by wierzący nie napisał zaraz "fachowo" od > powiedzą. Wyszkoleni w cytowaniu Bibli i pseudoargumentów antyreligijnych. Cytu > ją Racjonalistę jak Pismo. Obrzydzają religię. > "Dobrzy" i "źli" ateiści, jak policjanci zarzucą cię gromadą pytań. Żądają odpo > wiedzi. > > Te krzyże to mają zniknąć za twoim magicznym ruchem ręki, takim jakie robił Lem > ano Lemanik? No albo to cud ateistyczny będzie. Skoro coś zniknie, to może poja > wi się gdzie indziej? > Na tym forum jest spamer który nawet nie wie ze wygłaszanie w każdym temacie tych samych idiotyzmów nazywa się spamowaniem ,czego zabrania regulamin forum !! Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Znikające krzyże 29.01.10, 20:46 Wie, ale wie też, że Administracja jest dla takich wyrozumiała. Taki miesiąc dobroci dla zwierząt. :) Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Znikające krzyże 29.01.10, 20:51 strikemaster napisał: > Wie, ale wie też, że Administracja jest dla takich wyrozumiała. Taki miesiąc do > broci dla zwierząt. :) Giwi należy do ligi ochrony owieczek :)) Odpowiedz Link Zgłoś
psk.1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 19:59 ciekawe kiedy sie okaże ze krzyże na kościołach, ktore widać z ulicy naruszają prawa ateistów? Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 20:04 psk.1 napisał: > ciekawe kiedy sie okaże ze krzyże na kościołach, ktore widać z ulicy > naruszają prawa ateistów? Nie rób z siebie durnia !! chodzi o miejsca powszechnego po użytku np ;urzędy !! a jak wiesz ateiści raczej w kościołach nie bywają !! Odpowiedz Link Zgłoś
psk.1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 20:25 > > ciekawe kiedy sie okaże ze krzyże na kościołach, ktore widać z ulicy > > naruszają prawa ateistów? > !! a jak wiesz ateiści raczej w kościołach nie bywają !! pisałem o krzyżach na kościołach ktore widać z ulicy... Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 20:48 Na kościołach ateiści tym bardziej nie bywają. Za to w biurach i państwowych szkołach im się zdarza. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 20:54 strikemaster napisał: > Na kościołach ateiści tym bardziej nie bywają Bywają !! szczególnie wtedy kiedy jakiś burmistrz szwagrowi kuzyna brata siostry odda do remontu obiekt kościelny za pieniądze podatników . Odpowiedz Link Zgłoś
psk.1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 21:47 > Na kościołach ateiści tym bardziej nie bywają. Za to w biurach i państwowych sz > kołach im się zdarza. zgadza sie Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 20:50 psk.1 napisał: > pisałem o krzyżach na kościołach ktore widać z ulicy... Wiem co głupiego napisałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
psk.1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 21:38 > Wiem co głupiego napisałeś yhm Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 20:47 Nie okaże się. Za to krzyże w budynkach państwowych nie tyle naruszają prawa ateistów (nie zapominaj też o innowiercach), co naruszają polskie prawo i zdrowy rozsądek. Odpowiedz Link Zgłoś
psk.1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 29.01.10, 21:28 > Nie okaże się. nie doceniasz ateistów:) Odpowiedz Link Zgłoś
psk.1 > Nie okaże się. 31.01.10, 18:28 w tym wątku, troche niżej yja napisała: "Widok krzyża straszy nawet koło kościoła i na cmentarzu gdy jest odrażając > o > wielki,albo jest ich kilka.Dla mnie to przesada.Kojarzy mi się z pychą." także jest ona na dobrej drodze do tego by być za usuwaniem straszących krzyzy z placów kościelnych.... Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Re: > Nie okaże się. 31.01.10, 19:32 Pewnie ją wszystko straszy. Koleżankom będzie zrywała krzyżyki z szyi razem z łańcuszkami jak za świetlanych czasów stalinizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: > Nie okaże się. 31.01.10, 19:38 jedenpro.cent napisał: > Pewnie ją wszystko straszy. > Koleżankom będzie zrywała krzyżyki z szyi razem z łańcuszkami jak za świetlanyc > h > czasów stalinizmu. Dopiero co stękałeś o merytorycznej dyskusji :))) forum.gazeta.pl/forum/w,721,105413721,106559213,Re_Oprawcy_w_rejestrze_swietych.html?wv.x=2 Odpowiedz Link Zgłoś
lernakow Re: > Nie okaże się. 31.01.10, 19:49 kolter-f1 napisał: > Dopiero co stękałeś o merytorycznej dyskusji :))) > On? Nie wierzę... Przecież główne zarzuty, jakie stawia dyskutantom, to przedstawianie argumentów i zadawanie pytań. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: > Nie okaże się. 01.02.10, 14:57 lernakow napisał: > kolter-f1 napisał: > > > Dopiero co stękałeś o merytorycznej dyskusji :))) > > > On? Nie wierzę... Przecież główne zarzuty, jakie stawia dyskutantom, to > przedstawianie argumentów i zadawanie pytań. Dla ludzi jego pokroju dyskusja to tak naprawdę monolog w którym wszystko co ich jest cacy !!ale przecież ty to doskonale wiesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent SONDA jest do doopy ale... 29.01.10, 21:55 pokazuje, że są tu wyłącznie płatni ateiści. Te 2 NIE, to moje. Popraw to, bo można głosować wielokrotnie. Czyli 100% na tak. Nikt się na razie nie zawahał. Moje głosy się nie liczą. Krzyż mi nie jest potrzebny do Wiary. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: SONDA jest do doopy ale... 29.01.10, 21:58 jedenpro.cent napisał: > pokazuje, że są tu wyłącznie płatni ateiści. Ciekawe czy ty bronisz katowartości frei ? Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Re: SONDA jest do doopy ale... 29.01.10, 22:13 Nigdzie nie pisałem, że jestem katolikiem. Masz wrażenie, że śledzą cię katolicy i chcą zgwałcić? Niedobrze, to urojenie prześladowcze. Oj naprawdę niedobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: SONDA jest do doopy ale... 29.01.10, 22:16 jedenpro.cent napisał: > Nigdzie nie pisałem, że jestem katolikiem. Nie musisz ciemnotę łatwo rozpoznać . > Masz wrażenie, że śledzą cię katolicy i chcą zgwałcić? Chcą ale im nie daje :)) > Niedobrze, to urojenie prześladowcze. Oj naprawdę niedobrze. Musisz koniecznie rozpocząć leczenie. > Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: SONDA jest do doopy ale... 29.01.10, 22:48 > Masz wrażenie, że śledzą cię katolicy i chcą zgwałcić? > Niedobrze, to urojenie prześladowcze. Albo jesteś Irlandczykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: SONDA jest do doopy ale... 29.01.10, 22:50 strikemaster napisał: > Albo jesteś Irlandczykiem. Nie zrozumie ! w mediach toruńskich tego tematu nie poruszają . Odpowiedz Link Zgłoś
tlenek_wegla Re: SONDA jest do doopy ale... 29.01.10, 23:16 Niby jak mam ja poprawic? Skrypt Gazety nie przewiduje opcji poprawiania, geniuszu. Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Re: SONDA jest do doopy ale... 30.01.10, 07:42 Dobra, wpisałem, że nie mam zdania. Pomódl się, może to zniknie samo. Jak krzyże. Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Strasznie ujadacie 29.01.10, 23:06 Kundelki strasznie nie ujadają, co innego wilczury, dobermany... Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Re: Strasznie ujadacie 30.01.10, 07:44 Pies, to pies. Bez pana dziczeje, łazi po śmietnikach, żre padlinę i kąsa. Kończy na wściekliznę z pianą na pysku. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Strasznie ujadacie 30.01.10, 08:51 jedenpro.cent napisał: > Pies, to pies. Bez pana dziczeje, łazi po śmietnikach, żre padlinę i kąsa. > Kończy na wściekliznę z pianą na pysku. No to wiemy już skąd wasza frustracja !! janek z Wadowic odszedł :((( Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Strasznie ujadacie 29.01.10, 23:08 jedenpro.cent napisał: > jak jakieś kundelki. No widzisz jak z ciebie katolik wychodzi :)) Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent CO- znikaj!!! Jesteś margines ;P 30.01.10, 07:58 Trzy tysiące listów do MEN w obronie krzyży "Nasz Dziennik": Polacy spontanicznie i masowo wysyłają do Ministerstwa Edukacji Narodowej listy i e-maile dotyczące miejsca krzyża w polskiej szkole. Jest ich już ponad trzy tysiące, a jak informuje biuro prasowe resortu, codziennie z całego kraju przychodzą kolejne. Są to głosy osób prywatnych. Nadawcy z reguły przypominają resortowi o tym, że uczniowie i ich rodzice to chrześcijanie, którzy mają prawo do obecności najdroższego im symbolu w miejscach publicznych. Gazeta dowiedziała się w biurze prasowym resortu, że listów w obronie krzyży jest najwięcej. Jednak wpłynęła także marginalna ilość listów od osób domagających się usunięcia krzyży z polskich szkół, w imię "neutralności światopoglądowej". wiadomosci.onet.pl/2120810,11,trzy_tysiace_listow_do_men_w_obronie_krzyzy,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: CO- znikaj!!! Jesteś margines ;P 30.01.10, 08:53 jedenpro.cent napisał: > [b]Trzy tysiące listów do MEN w obronie krzyży Hehehehehhee jak na 95 % społeczeństwa to liczba ta wprost powala , zresztą ciekawi mnie czy te listy piszą licealiści ,czy tylko uczniowie klas początkowych szkoły podstawowej ? Czyli dzieciaki które jeszcze się an klerze nie poznały !! Odpowiedz Link Zgłoś
lernakow Re: CO- znikaj!!! Jesteś margines ;P 30.01.10, 16:38 jedenpro.cent napisał: > "Nasz Dziennik": Polacy spontanicznie i masowo wysyłają > do Ministerstwa Edukacj i Narodowej listy i e-maile > Skądś znam ten styl... A to "spontanicznie" było w tym tygodniu opisywane: ksiądz z ambony przeprowadził agitkę i nawet treść listu podał. Odpowiedz Link Zgłoś
yja Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 30.01.10, 15:53 Uważam,że w urzędach,szkołach itp budynkach nie powinno być krzyży,ani wszelkich symboli religijnych.W domach prywatnych to niech sobie każdy trzyma co chce.Widok krzyża straszy nawet koło kościoła i na cmentarzu gdy jest odrażająco wielki,albo jest ich kilka.Dla mnie to przesada.Kojarzy mi się z pychą. Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 30.01.10, 16:24 Najgorszy jest ten na Giewoncie. Za duży, pyszałkowaty taki. Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 31.01.10, 18:53 jedenpro.cent napisał: > Najgorszy jest ten na Giewoncie. Za duży, pyszałkowaty taki. Mnie ten na Giewoncie nie przeszkadza, nie kojarzy mi się z symbolem religijnym, to takie coś bez czego Giewont nie byłby Giewontem. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-f1 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 31.01.10, 19:31 jedenpro.cent napisał: > Najgorszy jest ten na Giewoncie. Za duży, pyszałkowaty taki. Tak wysoko się wyleźli żeby obsikać swoje terytorium :)) Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Giewont 31.01.10, 19:37 Tem krzyż w 1901r. zamontowano, na pamiątkę 1900 urodzin Jezusa. W 2000r. witraż z Chrystusem i napisem „Jezu ufam Tobie”. Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Nie mam zdania 31.01.10, 08:05 Dorzuciłem 1 głos, że nie mam zdania. Po ile razy głosowaliście na TAK? Bo ja w sumie 2x nie, 2x nie wiem. Tlenek Węgla, musisz informatyka w KURIA zapytać jak dobrze zrobić ankietę, żeby wyglądała wiarygodnie, bo się skompromitowałeś kompletnie. Acha dla nieoświeconych. KURiA-Krajowy Uniwersytet Racjonalistów i Apostatów, dawny WUML (Woj. Uniw. MArksizmu-Leninizmu) Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Nie mam zdania po raz 3 31.01.10, 19:29 Tlenek jak ty tak robisz badania naukowe jak tę sondę, to polska nauka jest 100 lat za Murzynami. Odpowiedz Link Zgłoś
dziunia_1971 Re: Czy krzyże powinny zniknąć? SONDA 01.02.10, 09:23 O , udało mi się zagłosować ;-p Tak - jestem za i to nie od dziś ;-) POwinny zniknąc przede wszystkim ze szkół, podobnie jak lekcje religii KK. Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Dla równowagi NIE 01.02.10, 10:48 Żeby sonda ładniej wyglądała. Dziunia, dawaj kolejne TAK. Odpowiedz Link Zgłoś
jedenpro.cent Jeszcze 1x NIE 01.02.10, 19:41 te 4x to moje, ja nie oszukuje, przyznaje. Odpowiedz Link Zgłoś