0golone_jajka
08.03.10, 23:13
Warto obejrzeć ten pojedynek na słowa. Co prawda nie tak miał wyglądać program, ale gdzie dwa samce alfa siedzą tam wióry lecą. Każdy chciał być górą, każdy chciał mieć ostatnie słowo. Ciekawa dyskusja.
O ile b. cenię Cejrowskiego za jego reportaże (zarówno telewizyjne jak i książkowe) z podróży po dzikich zakątkach świata, to jego drugie ja zdecydowanie mi nie odpowiada. Nie mogę uwierzyć, że taki fajny gość może być takim zakapiorem. Hołownia przy nim to straszny lewak, niemal ateusz. Zerknijcie sobie:
część 1: www.youtube.com/watch?v=asHYEcqSY5g&feature=player_embedded
część 2: www.youtube.com/watch?v=Z8xEmr1UNw0&feature=related
część 3: www.youtube.com/watch?v=XtNV54d3nP0&feature=related