13.09.10, 08:51
bi.gazeta.pl/im/1/5454/m5454641.mp3
Obserwuj wątek
    • 0golone_jajka Re: TYLKO ON 13.09.10, 08:57
      Ładne, nostalgiczne, rzewne...cóż, nie identyfikuję się z tym, ale widać wiele osób jednak tak.
      • a000000 Re: TYLKO ON 13.09.10, 10:23
        Ateiści wprawiają mnie w zdumienie! Bardziej się interesują tym, co słychać u Rydzyka, niż katolicy!!!

        • tygrysgreen Re: TYLKO ON 13.09.10, 11:04
          zazwyczaj też lepiej znają Biblię i historię kościoła niż katolicy. to naprawdę dziwne
          • a000000 Re: TYLKO ON 13.09.10, 11:16
            tygrysgreen napisała:

            > zazwyczaj też lepiej znają Biblię i historię kościoła niż katolicy.

            Znają, ale BAAAAARDZO wybiórczo. Tylko te fragmenty, które pasują do ich teorii.

            • feel_good_inc Re: TYLKO ON 13.09.10, 22:41
              a000000 napisała:

              > tygrysgreen napisała:
              >
              > > zazwyczaj też lepiej znają Biblię i historię kościoła niż katolicy.
              >
              > Znają, ale BAAAAARDZO wybiórczo. Tylko te fragmenty, które pasują do ich teorii

              Jeżeli kiedyś jakiś bóg postanowi podyktować książkę, to jestem pewien, że nie znajdziesz w niej fragmentów przeczących logice, zdrowemu rozsądkowi czy istnieniu tego boga ;)
              • a000000 Re: TYLKO ON 13.09.10, 23:59
                feel_good_inc napisał:


                > Jeżeli kiedyś jakiś bóg postanowi podyktować książkę,

                ??? a niby dlaczego Bóg miałby dyktować książkę?
                • 55ty Re: TYLKO ON 14.09.10, 00:25
                  Jeżeli dobra książka to dyktował Bóg-jeżeli zła to dyktował zły.
                  • a000000 Re: TYLKO ON 14.09.10, 08:34
                    55ty napisał:

                    > Jeżeli dobra książka to dyktował Bóg-jeżeli zła to dyktował zły.

                    dość logiczne. Jeśli Bóg jest DOBREM a zły ZŁEM. W co wierzą wszyscy ludzie wierzący.

                • feel_good_inc Re: TYLKO ON 14.09.10, 00:46
                  a000000 napisała:

                  > feel_good_inc napisał:
                  >
                  >
                  > > Jeżeli kiedyś jakiś bóg postanowi podyktować książkę,
                  >
                  > ??? a niby dlaczego Bóg miałby dyktować książkę?

                  A Jahwe to co niby zrobił? KK oficjalnie uznaje PŚ za powstałe pod natchnieniem Ducha Świętego.
                  KKK 105 Bóg jest Autorem Pisma świętego. "Prawdy przez Boga objawione, które są zawarte i wyrażone w Piśmie świętym, spisane zostały pod natchnieniem Ducha Świętego.
                  • a000000 Re: TYLKO ON 14.09.10, 08:32
                    feel_good_inc napisał:

                    > A Jahwe to co niby zrobił? KK oficjalnie uznaje PŚ za powstałe pod natchnieniem
                    > Ducha Świętego.

                    pisanie "pod natchnieniem" to zupełnie inna czynność niż podyktowanie.

                    • aeki Re: TYLKO ON 14.09.10, 09:13
                      bi.gazeta.pl/im/7/6339/m6339857.mp3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka