aeki 13.09.10, 08:51 bi.gazeta.pl/im/1/5454/m5454641.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
0golone_jajka Re: TYLKO ON 13.09.10, 08:57 Ładne, nostalgiczne, rzewne...cóż, nie identyfikuję się z tym, ale widać wiele osób jednak tak. Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: TYLKO ON 13.09.10, 10:23 Ateiści wprawiają mnie w zdumienie! Bardziej się interesują tym, co słychać u Rydzyka, niż katolicy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysgreen Re: TYLKO ON 13.09.10, 11:04 zazwyczaj też lepiej znają Biblię i historię kościoła niż katolicy. to naprawdę dziwne Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: TYLKO ON 13.09.10, 11:16 tygrysgreen napisała: > zazwyczaj też lepiej znają Biblię i historię kościoła niż katolicy. Znają, ale BAAAAARDZO wybiórczo. Tylko te fragmenty, które pasują do ich teorii. Odpowiedz Link Zgłoś
feel_good_inc Re: TYLKO ON 13.09.10, 22:41 a000000 napisała: > tygrysgreen napisała: > > > zazwyczaj też lepiej znają Biblię i historię kościoła niż katolicy. > > Znają, ale BAAAAARDZO wybiórczo. Tylko te fragmenty, które pasują do ich teorii Jeżeli kiedyś jakiś bóg postanowi podyktować książkę, to jestem pewien, że nie znajdziesz w niej fragmentów przeczących logice, zdrowemu rozsądkowi czy istnieniu tego boga ;) Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: TYLKO ON 13.09.10, 23:59 feel_good_inc napisał: > Jeżeli kiedyś jakiś bóg postanowi podyktować książkę, ??? a niby dlaczego Bóg miałby dyktować książkę? Odpowiedz Link Zgłoś
55ty Re: TYLKO ON 14.09.10, 00:25 Jeżeli dobra książka to dyktował Bóg-jeżeli zła to dyktował zły. Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: TYLKO ON 14.09.10, 08:34 55ty napisał: > Jeżeli dobra książka to dyktował Bóg-jeżeli zła to dyktował zły. dość logiczne. Jeśli Bóg jest DOBREM a zły ZŁEM. W co wierzą wszyscy ludzie wierzący. Odpowiedz Link Zgłoś
feel_good_inc Re: TYLKO ON 14.09.10, 00:46 a000000 napisała: > feel_good_inc napisał: > > > > Jeżeli kiedyś jakiś bóg postanowi podyktować książkę, > > ??? a niby dlaczego Bóg miałby dyktować książkę? A Jahwe to co niby zrobił? KK oficjalnie uznaje PŚ za powstałe pod natchnieniem Ducha Świętego. KKK 105 Bóg jest Autorem Pisma świętego. "Prawdy przez Boga objawione, które są zawarte i wyrażone w Piśmie świętym, spisane zostały pod natchnieniem Ducha Świętego. Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: TYLKO ON 14.09.10, 08:32 feel_good_inc napisał: > A Jahwe to co niby zrobił? KK oficjalnie uznaje PŚ za powstałe pod natchnieniem > Ducha Świętego. pisanie "pod natchnieniem" to zupełnie inna czynność niż podyktowanie. Odpowiedz Link Zgłoś