Dodaj do ulubionych

Do a000000 - drugi raz

19.03.05, 10:06
Masz odemnie widomość na priva - adres a000000@gazeta.pl.
Obserwuj wątek
    • arcykr Trzeci raz... 28.04.05, 12:25
      Znowu piszą na adres a000000@gazeta.pl
      • a000000 Re: Trzeci raz... 28.04.05, 12:33
        No popatrz, w tym samym czasie ja do Ciebie napisałam, też na gazetę. Twoje
        jeszcze nie dotarło.
        • a000000 Re: Trzeci raz... 28.04.05, 13:07
          Nic nie przyszło. Napisało, że przeprasza bardzo, ale chwilowo nie ma dostępu
          do pocztowego serwera. Idę do sklepu.
    • kochanica-francuza Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 00:03
      O matko,cóż za fascynujące forum.
      • a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 00:19
        A cóż jest takiego fascynującego w tym, że napisłam do naszego Arcysia?
        • kochanica-francuza Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 12:26
          a000000 napisała:

          > A cóż jest takiego fascynującego w tym, że napisłam do naszego Arcysia?
          Nic absolutnie.Ale forum upada.Składa się obecnie głównie z wątków
          Arcego,których (prawie)nikt nie podejmuje,i z wątków typu:X,masz maila.
          • skupionyedi Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 13:50
            kochanica-francuza napisała:

            > a000000 napisała:
            >
            > > A cóż jest takiego fascynującego w tym, że napisłam do naszego Arcysia?
            > Nic absolutnie.Ale forum upada.Składa się obecnie głównie z wątków
            > Arcego,których (prawie)nikt nie podejmuje,i z wątków typu:X,masz maila.

            Najlepiej te fora się rozwijają, na których ludzie się kłócą... A tu widac
            zgoda panuje.
          • a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 16:51
            Bo arcyś przedstawia takie jakieś artykuły, co do których albo się zgadzam
            całkowicie, więc o czym tu panie dziejku dyskutować - panegiryków pisać nie
            będę, albo nie zgadzam się całkowiecie - ale nie chcę moim heretyzmem zgorszyć
            arcysia, więc siedzę cicho.
            • abstrakt2003 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 18:41
              Tym samym krzywdę wielką mu wyrządzasz gdyż do myslenia go nie zmuszasz i wiary
              jego na próbye nie wystawiasz! Mało tego, sobie szansy nie dajesz by swoją
              herezję podwarzyć w gorącej dyskusji!
              • a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 19:53
                a dlaczego miałabym swoją herezję podgotować w dyskusji?
              • arcykr Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 20:16
                abstrakt2003 napisał:

                > Tym samym krzywdę wielką mu wyrządzasz gdyż do myslenia go nie zmuszasz i wiary
                > jego na próbye nie wystawiasz! Mało tego, sobie szansy nie dajesz by swoją
                > herezję podwarzyć w gorącej dyskusji!
                Zgadzam się z tobą, abstrakcie.
                • a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 20:50
                  Arcyś, i Ty Brutusie przeciwko mnie? Zdrajco jeden! ja Ci krzywdę wyrządzam?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka