arcykr 19.03.05, 10:06 Masz odemnie widomość na priva - adres a000000@gazeta.pl. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a000000 Re: Trzeci raz... 28.04.05, 12:33 No popatrz, w tym samym czasie ja do Ciebie napisałam, też na gazetę. Twoje jeszcze nie dotarło. Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: Trzeci raz... 28.04.05, 13:07 Nic nie przyszło. Napisało, że przeprasza bardzo, ale chwilowo nie ma dostępu do pocztowego serwera. Idę do sklepu. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 00:03 O matko,cóż za fascynujące forum. Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 00:19 A cóż jest takiego fascynującego w tym, że napisłam do naszego Arcysia? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 12:26 a000000 napisała: > A cóż jest takiego fascynującego w tym, że napisłam do naszego Arcysia? Nic absolutnie.Ale forum upada.Składa się obecnie głównie z wątków Arcego,których (prawie)nikt nie podejmuje,i z wątków typu:X,masz maila. Odpowiedz Link Zgłoś
skupionyedi Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 13:50 kochanica-francuza napisała: > a000000 napisała: > > > A cóż jest takiego fascynującego w tym, że napisłam do naszego Arcysia? > Nic absolutnie.Ale forum upada.Składa się obecnie głównie z wątków > Arcego,których (prawie)nikt nie podejmuje,i z wątków typu:X,masz maila. Najlepiej te fora się rozwijają, na których ludzie się kłócą... A tu widac zgoda panuje. Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 16:51 Bo arcyś przedstawia takie jakieś artykuły, co do których albo się zgadzam całkowicie, więc o czym tu panie dziejku dyskutować - panegiryków pisać nie będę, albo nie zgadzam się całkowiecie - ale nie chcę moim heretyzmem zgorszyć arcysia, więc siedzę cicho. Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 18:41 Tym samym krzywdę wielką mu wyrządzasz gdyż do myslenia go nie zmuszasz i wiary jego na próbye nie wystawiasz! Mało tego, sobie szansy nie dajesz by swoją herezję podwarzyć w gorącej dyskusji! Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 19:53 a dlaczego miałabym swoją herezję podgotować w dyskusji? Odpowiedz Link Zgłoś
arcykr Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 20:16 abstrakt2003 napisał: > Tym samym krzywdę wielką mu wyrządzasz gdyż do myslenia go nie zmuszasz i wiary > jego na próbye nie wystawiasz! Mało tego, sobie szansy nie dajesz by swoją > herezję podwarzyć w gorącej dyskusji! Zgadzam się z tobą, abstrakcie. Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: Do a000000 - drugi raz 29.04.05, 20:50 Arcyś, i Ty Brutusie przeciwko mnie? Zdrajco jeden! ja Ci krzywdę wyrządzam? Odpowiedz Link Zgłoś