piechuzg
20.01.11, 10:36
No to niech mi teraz ktoś powie, że nie miałem racji. Nagle okazuje się że można jeździć z tą samą czestotliwością i jakością za niższe pieniądze. Niech ktos mi teraz spróbuje pisnąć słówkiem o wielkich kosztach MZK. Wynik jest jasny dla każdego normalnego człowieka . MZK jest zbyt zbiurokratyzowane i jego pracownicy mają poziom umysłowy socjalisty. Ja mówię nie Socjalistom. Koniec czasów gdy dostawało się kasę za darmo. Koniec przywilejów. Już niedługo. Ale nie płaczcie zatrudnią was w pksie albo innej prywatnej firmie przewozowej jaka przejmie za mzk transport.