Dodaj do ulubionych

WYCIECZKI RADNYCH

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 11:10
Intersującą wycieczkę (za pieniądze Urzędu Miasta) urządzili sobie
radni:Domaszewicz i Markiewicz w rodzinne strony tego pierwszego.po
mocniejszych trunkach postanowili odwiedzić zamtuz, z którego ten drugi
został wyrzucony przez wykidajłę.Efektem tego był zdarty skalp(ogolił sie po
powrocie maksymalnie krótko) i złamane żebro.Teraz żąda odszkodowania(
papiery w ZUSie) jak za wypadek przy pracy.Pikanterii sprawie nadaje to,że
zaświadzczenie lekarskie wystawiła krewna Markiewicza lekarz rodzinna
Mariola markiewicz.

ILE KOSZTOWAŁ TEN WYJAZD?WZIĘLI TEZ PIENIĄDZE ZA WYŻYWIENIE , KTÓRE NA
MIEJSCU MIELI ZAPEWNIONE.
Obserwuj wątek
    • Gość: ela Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: 217.153.130.* 12.05.04, 17:27
      na pewno dużo naskosztowała ta nieudana ejakulacja naszego radnego! myslę że
      nasi dziennikarze śledczy nie zawiodą nas i to wytropią>
    • Gość: IIIks Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: *.ztpnet.pl 12.05.04, 22:32
      To Markiewicz to taki kozak?Kto by pomyślał.Polski Pan:-)
    • Gość: nierozgarnięta Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 22:55
      nie rozumiem dlaczego nazywasz go kozakiem(chyba,że masz na myśli grzyba)?
      • er_a Re: WYCIECZKI RADNYCH 13.05.04, 07:50
        Pilot Wycieczek musi być cienkim "pilotem" bo ma mocno przestarzałe i niezbyt
        dokładne informacje! Wspomniana wycieczka miała miejsce ponad 7 m-cy temu. Nota
        bene panowie radni byli na wycieczce wraz z silną reprezentacją z magistratu,
        no a dla niewtajemniczonych to zgode na wszelkie takie wycieczki podpisuje
        prezydent. Lepsza wycieczke natomiast mialy nasze drogie wladze 4 maja do
        Cottbus, az Niemcow zatkalo! Przyjechala Prezydentka z cala świtą!Trzech
        wicków, dyrektorka gabinetowa, rzeczniczka i asystent od spotkań! A w
        przewodówce powiedzieli tego dnia, że "tylko" Ronowiczowa plis rzeczniczka się
        tam wybrały... Kłamczuszki! W dodatku nie pochwalili się tym na wspaniałych
        stronach www i zdjęć nie było!
        • Gość: michał Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 13.05.04, 08:57
          czyli wydano o połowę za dużo
        • Gość: Jula Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: *.gala.net.pl / *.gala.net.pl 13.05.04, 12:46
          na lepszej byla Zawadzka- organizatorka miejsc pracy w miescie, sila fachowa
          miasta
          • Gość: eliza TYLE WYDAJĄ_ALE NIE SWOJE-WIĘC CZEMUŻ BY NIE? IP: *.ztpnet.pl 13.05.04, 13:00
            Może by tak ogłosić akcję zbierania starych koszul dla bezrobotnych,bezdomnych,
            biednych, biedniejszych,wielodzietnych,samotnych itp. wśród rządzącej ekipy?
            Ciekawa jestem ile koszul nazbieralibyśmy. Wszak "blizsza ciału koszula".
          • Gość: ala Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 19:56
            Zawadzka to może nie jest organizatorką miejsc pracy w mieście jak Ją
            nazywasz , ale ma chociaż poczucie odpowiedzialności i będąc Radną chce być
            wszechstronna i odpowiedzialna za czyny i słowa. Chociaż chce uczestniczyć w
            życiu miasta. Chwała jej za to. Mówi i robi odważnie przyznając się ,a nie
            chowa glowy w piasek.
          • Gość: Bacha Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: *.ztpnet.pl 13.05.04, 21:12
            Do Jula.Czasami nie nazywasz się Kukulska?
            • Gość: ha Re: WYCIECZKI RADNYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 22:33
              z pewnością
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka