Dodaj do ulubionych

Boże ale nuda tu

05.01.06, 12:21
brrr
Obserwuj wątek
    • pawel.zary Re: Boże ale nuda tu 05.01.06, 15:31
      To chyba u Ciebie, bo u nas pani Jadzia właśnie zdjęła biustonosz :-)
    • pawel.zary [...] 05.01.06, 16:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • fars Re: Pani Madzia zdjęła biustonosz :-) 05.01.06, 16:37
        aaa!!! Psiuk !!!

        u nas też są fajne laski, tylko skromniejsze, ale może Arwena uruchomi jakieś
        specokienko :-)
      • Gość: Maciey Re: Pani Madzia zdjęła biustonosz :-) IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.01.06, 16:38
        I jak juz sie do zar chcialem przenosic zobaczylem ze.... ona.... .....
        .............................

        ....................
        ...............................NIE LUBI ZRAZOW!!! :-(
        • fars Re: Pani Madzia zdjęła biustonosz :-) 05.01.06, 16:41
          a może zarazów ?
          • Gość: ink Re: Pani Madzia zdjęła biustonosz :-) IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.01.06, 17:52
            Ech, coraz większe nudy...
    • pawel.zary [...] 05.01.06, 22:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: marco-van-basten hmm IP: *.media4.pl 06.01.06, 15:21
        z tego co wiem w żarach jes SŁOWNIE JEDNA ŁADNA DZIEWCZYNA i nic poza tym
    • Gość: lokum Re: Boże ale nuda tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 18:11
      nie rozumiem
      • Gość: Smigol Re: Boże ale nuda tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 21:37
        aj dont noł czemu taką nudą wieje,ale to fakt niezaprzeczalny,monotonia zabija
        wszystko...Pierd...ę to i przechodzę na ciemną stronę mocy...
    • Gość: kik Re: Boże ale nuda tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 23:45
      co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka