pawel.zary Re: Boże ale nuda tu 05.01.06, 15:31 To chyba u Ciebie, bo u nas pani Jadzia właśnie zdjęła biustonosz :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.zary [...] 05.01.06, 16:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
fars Re: Pani Madzia zdjęła biustonosz :-) 05.01.06, 16:37 aaa!!! Psiuk !!! u nas też są fajne laski, tylko skromniejsze, ale może Arwena uruchomi jakieś specokienko :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciey Re: Pani Madzia zdjęła biustonosz :-) IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.01.06, 16:38 I jak juz sie do zar chcialem przenosic zobaczylem ze.... ona.... ..... ............................. .................... ...............................NIE LUBI ZRAZOW!!! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ink Re: Pani Madzia zdjęła biustonosz :-) IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.01.06, 17:52 Ech, coraz większe nudy... Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.zary [...] 05.01.06, 22:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marco-van-basten hmm IP: *.media4.pl 06.01.06, 15:21 z tego co wiem w żarach jes SŁOWNIE JEDNA ŁADNA DZIEWCZYNA i nic poza tym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lokum Re: Boże ale nuda tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 18:11 nie rozumiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smigol Re: Boże ale nuda tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 21:37 aj dont noł czemu taką nudą wieje,ale to fakt niezaprzeczalny,monotonia zabija wszystko...Pierd...ę to i przechodzę na ciemną stronę mocy... Odpowiedz Link Zgłoś