tristan444 01.02.06, 13:32 Czy ktoś wie jakie są zasady odbywania zasadniczej służby wojskowej w szeregach policji? Jakie warunki trzeba spełnić, gdzie się zgłosić, itd. Z góry dziękuje za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj