panzerfaust150 19.09.06, 20:31 Wstyd dla Gorzowa!!! Prezydent przestepca! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: Jędrzejczak zdecydował: kandyduję na prezyden IP: *.gorzow.mm.pl 19.09.06, 20:47 i bardzo dobrze ze kandyduje,na pewno oddam na niego glos. oby tylko oszolomiona rada miasta pojela,ze nie siedzi tam dla interesu partyjnego i wlasnego koryta , ale dla miasta i jego mieszkancow. Odpowiedz Link Zgłoś
mercin.brezan Re: Jędrzejczak zdecydował: kandyduję na prezyden 19.09.06, 20:49 niech żyje przyjaźń gorzowsko-zgórska ucacajcie się, a innym miastom pozwólcie odłaczyć się od pasożytniczego województwa :). Odpowiedz Link Zgłoś
agis10 Re: Jędrzejczak zdecydował: kandyduję na prezyden 19.09.06, 21:03 Cóż, pomimo wielu wątpliwości, trzeba poprzeć kandydaturę Jędrzejczaka. Dla dobra Gorzowa i wobec faktu, że pozostali kandydaci to pionki nie gwarantujące niczego poza przemożną chęcią bycia u koryta. Mam nadzieję, że kolejna kadencja obecnego prezydenta będzie bardziej owocna i pozbawiona tych podtekstów i wątpliwości natury prawnej co obecna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ragnar Wygra Bachalski IP: *.gorzow.mm.pl 19.09.06, 21:09 Tadeo może i jest niezły, ale wygra Bachal i znacznie4 zmieni miasto na lepsze. Tadek zrobił wiele Bachal zrobi więcej-oczywiście dobrego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-lubuszanin Re: Wygra Bachalski IP: *.gorzow.mm.pl 19.09.06, 21:19 watek o tadku na forum falubaza.......zgroza. nie dziwota,ze wybiorcza leci na ryj na gieldzie. p.s. zielonowsi oddzial tego pismidla , ma swoj walny udzial w odganianiu czytelnikow z polnocy woj od tej gazetki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Wygra Bachalski IP: *.ztpnet.pl 19.09.06, 21:25 Wlasnie co nas to obchodzi????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawid Re: Wygra Bachalski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.06, 13:34 a mi się podobają działąnia Jędrzejczaka, na prawę tylko te zatrzymanie i wszystkie niejasności związane z tymi inwestycjami - ech czy my w Polsce nie możemy mieć po prostu uczciwych prezydentów? Odpowiedz Link Zgłoś