Dodaj do ulubionych

Jędrzejczak zdecydował: kandyduję na prezydenta

19.09.06, 20:31
Wstyd dla Gorzowa!!! Prezydent przestepca!
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: Jędrzejczak zdecydował: kandyduję na prezyden IP: *.gorzow.mm.pl 19.09.06, 20:47
      i bardzo dobrze ze kandyduje,na pewno oddam na niego glos.
      oby tylko oszolomiona rada miasta pojela,ze nie siedzi tam dla interesu
      partyjnego i wlasnego koryta , ale dla miasta i jego mieszkancow.
    • mercin.brezan Re: Jędrzejczak zdecydował: kandyduję na prezyden 19.09.06, 20:49
      niech żyje przyjaźń gorzowsko-zgórska ucacajcie się, a innym miastom pozwólcie odłaczyć się od pasożytniczego województwa :).
      • agis10 Re: Jędrzejczak zdecydował: kandyduję na prezyden 19.09.06, 21:03
        Cóż, pomimo wielu wątpliwości, trzeba poprzeć kandydaturę Jędrzejczaka. Dla
        dobra Gorzowa i wobec faktu, że pozostali kandydaci to pionki nie gwarantujące
        niczego poza przemożną chęcią bycia u koryta. Mam nadzieję, że kolejna kadencja
        obecnego prezydenta będzie bardziej owocna i pozbawiona tych podtekstów i
        wątpliwości natury prawnej co obecna...
        • Gość: Ragnar Wygra Bachalski IP: *.gorzow.mm.pl 19.09.06, 21:09
          Tadeo może i jest niezły, ale wygra Bachal i znacznie4 zmieni miasto na lepsze.
          Tadek zrobił wiele Bachal zrobi więcej-oczywiście dobrego.
          • Gość: anty-lubuszanin Re: Wygra Bachalski IP: *.gorzow.mm.pl 19.09.06, 21:19
            watek o tadku na forum falubaza.......zgroza.

            nie dziwota,ze wybiorcza leci na ryj na gieldzie.

            p.s.

            zielonowsi oddzial tego pismidla , ma swoj walny udzial w odganianiu
            czytelnikow z polnocy woj od tej gazetki.
            • Gość: alek Re: Wygra Bachalski IP: *.ztpnet.pl 19.09.06, 21:25
              Wlasnie co nas to obchodzi?????
              • Gość: dawid Re: Wygra Bachalski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.06, 13:34
                a mi się podobają działąnia Jędrzejczaka, na prawę tylko te zatrzymanie i
                wszystkie niejasności związane z tymi inwestycjami - ech czy my w Polsce nie
                możemy mieć po prostu uczciwych prezydentów?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka