Gość: AMG IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.10.03, 22:07 Mam kablówke na której ponoc jest canal+ oczywiscie zakodowany ,ale ja w swoich tv nie moge znalezc tego kanału ,czy ktos moze wie od czego to zalezy i czy nie da sie tego skorygowac? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZADOWOLONY Re: Canal+ ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.10.03, 14:55 Moze to nie odpowiedz na Twoje wątpliwości ale hcialem przy okazji dyskusji na temat canal plus POGRATULOWAC !!!!! Czynie to chyba poraz pierwszy od czasu powstania platformy CYFRA+ (jestem abonentem od początku) ! :) OD jakiegoś czasu jest NBA !!! W koncu NBA ! Nareszcie NBA ! :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AMG Re: Canal+ ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 10.10.03, 22:02 Też chciałbym miec CYFRE :) Odpowiedz Link Zgłoś