IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.10.03, 22:07
Mam kablówke na której ponoc jest canal+ oczywiscie zakodowany ,ale ja w
swoich tv nie moge znalezc tego kanału ,czy ktos moze wie od czego to zalezy
i czy nie da sie tego skorygowac?
Obserwuj wątek
    • Gość: ZADOWOLONY Re: Canal+ ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.10.03, 14:55
      Moze to nie odpowiedz na Twoje wątpliwości ale hcialem przy okazji dyskusji na
      temat canal plus POGRATULOWAC !!!!! Czynie to chyba poraz pierwszy od czasu
      powstania platformy CYFRA+ (jestem abonentem od początku) ! :) OD jakiegoś
      czasu jest NBA !!! W koncu NBA ! Nareszcie NBA ! :))))))))
      • Gość: AMG Re: Canal+ ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 10.10.03, 22:02
        Też chciałbym miec CYFRE :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka