Dodaj do ulubionych

Chwyt argentyński

09.12.03, 07:49
Otwieram biuro pośrednictwa o nazwie "centrum finansowo-kredytowe: zero
prowizji, zero odsetek, zero żyrantów, zero widoków na pieniądze".
Info pod bezpłatną infolinią 0-700...
Serdecznie zapraszam wszystkich naiwnych.
Obserwuj wątek
    • Gość: Danny Re: Chwyt argentyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 18:48
      Tylko nie dodawaj w nazwie Europejskie, bo takie już jest w budynku Wyborczej w
      Gorzowie. Zero formalności, żadnych zabezpieczeń, tylko trzeba im
      wpłacić "drobną" prowizję przed przyznaniem kredytu.
      Najciemniej pod latarnią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka