Gość: taka ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 12:46 w ustawowych dwóch tygodniach TPSA nie odpowie na reklamację? Gdzie się zwrócić o naruszenie terminu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maciej-d Re: TPSA- co jeżeli 03.08.04, 20:41 Nowe prawo telekomunikacyjne mówi że jeżeli operator w ciągu 30 dni nie odpowie na reklamacje, oznacza to że ją uznał. Ps. ale nie wiem czy nowe prawo tel. już obowiązuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taka ewa Re: TPSA- co jeżeli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 09:33 Czy jesteś pewien ,że na odpowiedź mają 30 dni? Może wiesz ,gdzie można zdobyć regulamin TPSA, bo na ich stronach , niestety, nie. Mnie powiedziano ,że odpowiedzą w przeciągu 2 tygodni. Wcale mnie jednak nie dziwi,że milczą. Na reklamację złożoną we WRZESNIU(2003) też nie odpowiedzieli. Jest jedna metoda na nich , przechodzić do konkurencyjnych firm , wtedy może zacznie się poważna walka o klienta , tak jak to jest w komórkach. I jeszcze dzięki wielkie za zainteresowanie moimi postami. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
toudajew Re: TPSA- co jeżeli 06.08.04, 13:10 Ja mialem taka sytuacje iz w czerwcu (2003) odlaczyli mi telefon poniewaz nie byly uregulowane rachunki. Po uregulowaniu rachunkow telefon byl nadal odlaczony, po 2 miesiacach przyszlo pismo z jakiejs firmy ze mam zaplacic 140 zl zaleglych rachunkow, a rachunki byly juz uregulowane. Dopiero w sierpniu (2004) dostalem pismo z tpsa ze telefon zostanie wlaczony i zostanie mi zwrocone ok 740 zl. W tym czasie interweniowalem, pisalem pisma do tpsa. Odpowiedz Link Zgłoś