kwiat-ek57 13.09.14, 00:42 Poszukuje telefonu nokia z wbudowaną grą snake 2 classic.Ta gra była kiedyś w modelu 3310 .Proszę o odpowiedż, czy jest jakiś nowszy model z tą grą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj