Dodaj do ulubionych

spece od telefonów

09.02.05, 10:58
Jaki telefon wybrać . Interesuje mnie kolorowy wysletacz(wystarczy4tys.
kolorów) , dobra polifonia , porzadna bateria , wskazana irda , lub latwosc
podlaczenia do kompa przez kabel (dostepnosc kabla i oprogramowania). Z góry
dzieki
Obserwuj wątek
    • agnes.g Re: spece od telefonów 09.02.05, 11:10
      Hej!
      Mam nokię 7250i i jestem z niej bardzo zadowolona, ma raczej męski wygląd, ale
      jak każda nokia jest super prosta w obsłudze, ma ładny, kolorow wyświetlacz,
      dobrą polifonię, bateria przy normalnym użytkowaniu 3ma mi 6 dni. Polecam:)
    • Gość: KT05 Re: spece od telefonów IP: *.pronet.lublin.pl 09.02.05, 19:22
      SonyEricsson T610/T630
      • Gość: Tom Re: spece od telefonów IP: *.ztpnet.pl 11.02.05, 16:41
        Albo któryś z nowszych SE: K500i lub K700i.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka