Gość: Franek
IP: *.goleniow.sdi.tpnet.pl
19.07.02, 12:44
Slyszeliscie o grze w szpiega,polegajacej na odszukiwaniu szpiegow w czasie
rzeczywistym poprzez sms'y?Co o tym sadzicie i czy moga w to grac tylko osoby
posiadajace telefony w idei?Za wszelkie sugestie dzieki.