Gość: EB
IP: *.sosnowiec.msk.pl
24.08.05, 10:20
Co to jest puk2 i skąd go wziąść? mam kartę simplusa i w papierach do niej
jest tylko pin i puk1.Mam Sagema MY X5-2 który najpierw był w Erze a ostatnio
zdjęłam z niego simlocka żeby mógł działać w Simplusie.Powpisywałam sobie
telefony itd, działał ok, ale wczoraj wyjęłam z niego karte siplusa bo
chciałam jeszcze coś tam spisać z tego starego telefonu i jak włozyłam z
powrotem to miałam tylko kontakty typu GOPR POlicja itd, nie da się tego
wymazać bo wyskakuje komunikat że PUK2 jest zablokowany. Poza tym tel. chodzi
ok, da się dzwonic i odbierać. Nie działaja tylko tak jakby pewne funkcje bo
wyskakuje właśnie ten komunikat( nie da się sprawdzić np kosztu rozmów bo też
wyskakuje ten komunikat). Acha i kontakty mogę dopisać tylko na karcie a w
telefonie nie da się, tz niby da się dopisac ale tego nie widać że się
dopisało.Co to może być?