rafi68 08.03.06, 10:16 Poszukuje programu który pozwoliby na połączenie sie telefonu za pomoca bluetootha z siecią lan oczywiscie wyposażoną w odpowiedni nadajniczek , oczywiscie mowa tutaj cały cas o SE 910i .pozdrawiam RAF Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blq Re: p910i 08.03.06, 10:28 moim skromnym zdaniem zwykły BlueSoleil ma opcję dostępu do LAN. Odpowiedz Link Zgłoś
rafi68 Re: p910i 08.03.06, 11:42 no dzieki za programik jest fajny , borykam sie teraz z problemem jak kazac telefonowi komunikowac sie przez lan z netem chyba trzeba tez mu cos wgrac znów nasówa sie pytanie co jezeli możesz to proszę o podpowiedź pozdrawiam RAF Odpowiedz Link Zgłoś