08.03.06, 10:16
Poszukuje programu który pozwoliby na połączenie sie telefonu za pomoca
bluetootha z siecią lan oczywiscie wyposażoną w odpowiedni nadajniczek ,
oczywiscie mowa tutaj cały cas o SE 910i .pozdrawiam RAF
Obserwuj wątek
    • blq Re: p910i 08.03.06, 10:28
      moim skromnym zdaniem zwykły BlueSoleil ma opcję dostępu do LAN.
      • rafi68 Re: p910i 08.03.06, 11:42
        no dzieki za programik jest fajny , borykam sie teraz z problemem jak kazac
        telefonowi komunikowac sie przez lan z netem chyba trzeba tez mu cos wgrac znów
        nasówa sie pytanie co jezeli możesz to proszę o podpowiedź pozdrawiam RAF

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka