Dodaj do ulubionych

Motorola v3x a v3?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.06, 22:34
Przekonaliscie mnie na forum, ze v3x to fajny telefon. Niemniej na forum jest
duzo postow krytykujacych motorole z serii RAZR, czyli v3x rowniez?
Nie chce byc kims "komu sloma z butow wychodzi" dlatego ze mam taki tel.

Jak to jest?
Obserwuj wątek
    • blq Re: Motorola v3x a v3? 11.04.06, 23:17
      A więc tak: motorola v3 jest słaba, gdyż jest przestarzała technicznie. Moim
      (skromnym) zdaniem lepiej kupić jej bliźniaczkę w innej obudowie - 2krotnie
      tańszą motorole v500. A i bateria będzie dłużej trzymać.

V3x (a także v3i) to już zupełnie inna bajka. Jest to telefon ze wszechmiar
      nowoczesny, godny 2006 roku. Ma złącze karty pamięci, lepszy aparat, lepszy mp3
      player, lepszą baterię, lepszy wyświetlacz i jest po prostu znacznie lepszym
      telefonem. Technicznie - te telefony dzieli epoka. 2-3 lata.

Motorola robi naprawde wspaniałe telefony. v3 przemilczmy, v3x kupujmy. I tyle z
      mojej strony.
      • Gość: nfs Re: Motorola v3x a v3? IP: *.galtex.pl / 82.160.135.* 12.04.06, 00:58
        blq napisał:

> A więc tak: motorola v3 jest słaba, gdyż jest przestarzała technicznie. Moim
        > (skromnym) zdaniem lepiej kupić jej bliźniaczkę w innej obudowie - 2krotnie
        > tańszą motorole v500. A i bateria będzie dłużej trzymać.
        >
        > V3x (a także v3i) to już zupełnie inna bajka. Jest to telefon ze wszechmiar
        > nowoczesny, godny 2006 roku. Ma złącze karty pamięci, lepszy aparat, lepszy mp3
        > player, lepszą baterię, lepszy wyświetlacz i jest po prostu znacznie lepszym
        > telefonem. Technicznie - te telefony dzieli epoka. 2-3 lata.
        >
        > Motorola robi naprawde wspaniałe telefony. v3 przemilczmy, v3x kupujmy. I tyle
        > z
        > mojej strony.

Nie wycofuj sie krętaczu z tego co pisałeś wcześniej(tylko wieśniaki
        kupują V3), w całym tym sporze nie chodziło o właściwości techniczne tylko o
        wygląd serii V3; wszystkie te trzy telefony(V3, V3x, V3i) wyglądają prawie
        identycznie więc wszystkie zajeżdżają twoim zdaniem słomą...
        • blq Re: Motorola v3x a v3? 12.04.06, 10:13
          Nigdy nie oceniam telefonów po wyglądzie. v3 jest telefonem złym, gdyż za
          supernowoczesnym wyglądem nie idzie supernowoczesne wnętrze. jeś,li tego nie
          rozumiesz - twoj problem, nie mój.

• jureek Re: Motorola v3x a v3? 12.04.06, 12:14
                        yavorius napisał:

> Akurat Szprota ze wsi nie pochodzi, więc tak, to była obraza i nie udawaj, że
                        > nie ;)

Ciekawa logika. Czyli, jeśli ktoś napisze, że jestem z miasta, a naprawdę
                        pochodzę ze wsi, to powinienem się obrazić?
                        Jura
                          • jureek Re: OT 12.04.06, 12:27
                            yavorius napisał:

> Zakładam ostrożnie, że nigdy nie słyszałeś o wyzwisku "ty wieśniaku".

Błędne założenie. Słyszałem, w tym wątku jednak nikt nie napisał jeszcze "ty
                            wieśniaku" (wyobraź sobie, że słyszałem nawet o wyzwisku "ty buraku" - aż taki
                            do tyłu nie jestem). Sądziłem jednak, że jest to wyzwisko wobec każdego, nie
                            tylko wobec tych miastach. Ty jednak napisałeś, że ktoś tam jest z miasta i
                            dlatego go to obraża. Wnioskuję z tego, że uważasz, że jeśli ktoś nie byłby z
                            miasta i zwrócono się do niego "ty wieśniaku", to nie powinien się obrazić.
                            Jura
                            • yavorius Re: OT 12.04.06, 12:32
                              jureek napisał:
                              > Wnioskuję z tego, że uważasz, że jeśli ktoś nie byłby z
                              > miasta i zwrócono się do niego "ty wieśniaku", to nie powinien się obrazić.

Masz do tego prawo. Miłego dnia.
                              • jureek Re: już ostatnie OT pytanie 12.04.06, 12:35
                                Jesteś z zawodu sprzedawcą? Tak mi się skojarzyło, a to z powodu tego
                                amerykańskiego zwrotu "miłego dnia", który najczęściej od sprzedawców słyszę.
                                Chociaż z drugiej strony hipotezie, że jesteś sprzedawcą przeczy fakt, że nie
                                nadużywasz zdrobnień. Hm.
                                Pozdrawiam i have a nice day :)
                                Jura
                        • blq Jurku 12.04.06, 12:15
                          a co powiesz na taką logikę:

jesli jesteś na forum "telefony" pisuj bardziej o telefonach, a mniej o ludziach?
                          • jureek Re: Jurku 12.04.06, 12:22
                            blq napisał:

> a co powiesz na taką logikę:
                            >
                            > jesli jesteś na forum "telefony" pisuj bardziej o telefonach, a mniej o ludziac
                            > h?

No i kto mi takie rady daje? Ten sam, który pisze, że posiadanie jakiegoś tam
                            telefonu o oczytaniu właściciela świadczy. Pisanie o oczytaniu, to pisanie o
                            telefonach, czy o ludziach?
                            Jura
                            • blq moje proporcje są nieco inne, Jurku 12.04.06, 12:25
                              na 100 postów może 1 tyczy się czegos innego niz telefony. 1%. A Ty? od czasów
                              "mam nokię z lenistwa" nie spłodziłeś na tym forum żadnego ciekawego wątku,
                              postu. teraz przychodzisz i sie czepiasz (chyba znów z lenistwa) nie rozumiejąc
                              nawet, co autor miał na myśli.

przykre.
                              • jureek Re: Twoje proporcje są lepsze 12.04.06, 12:32
                                wiadomo, nie jestem specjalistą od telefonów, dlatego właśnie spytałem, czy
                                niespecjaliści też mogą tu pisać. Nikt nie powiedział "nie", więc piszę sobie.
                                Jura

P.S. A mojej nokii nie zamieniłbym na inną. Tam gdzie inne telefony nie mają
                                sieci, ja mogę rozmawiać, a beteria też trzyma prawie tydzień. No i obsługa prosta.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka