Gość: andrzej r
IP: *.orange.pl
19.06.06, 15:26
Kiedy będzie dostępna w Polsce Nokia 6070??? (bo na stronie nokia.pl piszą,
że w 2 kwartale 2006 [a 2 już się kończy])
nokia.pl/nokia/telefony/modele/6070/
U których operatorów będzie dostępna???
Czy wyświetlacz CSTN w tym modelu będzie gorszy niż TFT (w 6020)???
Czy bateria nie będzie się dużo szybciej rozładowywała z powodu dużego
wyśietlacza??
Nie wiem na który telefon mam sie zdecydować (6230i, 6070, czy Motorola L7).
Zależy mi na dobrej bateri, łatwym i wygosnym menu, Radiu FM, aparacie (VGA
lub 1,3 MPix i najlepiej żeby była to NOKIA)
Z góry dziękuję