Dodaj do ulubionych

koszty smsa???

IP: *.gorzow.mm.pl 18.10.06, 16:54
Witajcie,
orientujecie sie moze jaki jest koszt wyslania smsa z Polski (era gsm) na
numer angielskiej telefonii komorkowej?? Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: joasia_23 Re: koszty smsa??? IP: *.nat.ino.tvknet.pl 18.10.06, 19:21
      61 groszy.
    • Gość: xn w POPie 20gr IP: *.it-net.pl 18.10.06, 19:42
      • yavorius Re: w POPie 20gr 19.10.06, 07:45
        To w Erze jest usługa POP?
        • Gość: Robert Re: w POPie 20gr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 09:19
          yavorius napisał:

          > To w Erze jest usługa POP?



          Wcześniej mniemam, że to było porównanie cen a nie udzielenie odpowiedzi.
    • Gość: kate24 Re: koszty smsa??? IP: *.gorzow.mm.pl 19.10.06, 16:43
      bardzo dziekuje,
      uzyskalam takze informacje od swojego operatora,ze koszt smsa do Anglii wynosi
      0,20 gr :)
      • yavorius Re: koszty smsa??? 20.10.06, 07:46
        W Erze?? Oj, coś mi się nie widzi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka