Gość: kate24 IP: *.gorzow.mm.pl 18.10.06, 16:54 Witajcie, orientujecie sie moze jaki jest koszt wyslania smsa z Polski (era gsm) na numer angielskiej telefonii komorkowej?? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: joasia_23 Re: koszty smsa??? IP: *.nat.ino.tvknet.pl 18.10.06, 19:21 61 groszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: w POPie 20gr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 09:19 yavorius napisał: > To w Erze jest usługa POP? Wcześniej mniemam, że to było porównanie cen a nie udzielenie odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate24 Re: koszty smsa??? IP: *.gorzow.mm.pl 19.10.06, 16:43 bardzo dziekuje, uzyskalam takze informacje od swojego operatora,ze koszt smsa do Anglii wynosi 0,20 gr :) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: koszty smsa??? 20.10.06, 07:46 W Erze?? Oj, coś mi się nie widzi... Odpowiedz Link Zgłoś