Dodaj do ulubionych

SPV Classic

08.12.06, 10:49
Witam. Noszę się z zakupem telefonu (moze smartfonu) SPV Classic. Czy to
dobry telefon? Dodam,ze nie jestem wybredny, nie potrzebuję wielu "bajerów",
aparatu etc. Interesuje mnie dobra jakość połączeń, odbiór maila,może
SmartGadu od czasu do czasu, jakaś muzyka mp3 (dodam,że interesuje mnie
system operacyjny Microsoft Windows Mobile 2002) Czy w takim przypadku
wspomniany telefon będzie dobrym wyborem, kompromisem między ceną a
wymaganiami?
Obserwuj wątek
    • blq Re: SPV Classic 08.12.06, 11:28
      jesli kupisz go naprawde tanio, czyli za około 200zł + ewentualnie wieksza karta
      pamieci - tak, za te cene to ciekawy telefon i będziesz z niego zadowolony. pod
      warunkiem rzecz jasna 100% sprawności technicznej....
      • peter775 Re: SPV Classic 08.12.06, 12:02
        Dziękuję za odpowiedz. Dokładnie tyle chcę wydać. A czy karta 256 MB wystarczy
        na początek?
      • Gość: bazylia Re: SPV Classic IP: *.ipartners.pl 08.12.06, 13:51
        Jeśli ten Spv to dobry telefon i w cenie ok 200 zł to dlaczego ludzie masowo
        kupują Nokie, SE i inne a o tym nie słychać ?
        • speedone Re: SPV Classic 08.12.06, 16:47
          Gość portalu: bazylia napisał(a):

          > Jeśli ten Spv to dobry telefon i w cenie ok 200 zł to dlaczego ludzie masowo
          > kupują Nokie, SE i inne a o tym nie słychać ?

          a zobac jakie promocje sa u operatorow ? co oni chca sprzedawac ?
        • blq Re: SPV Classic 08.12.06, 17:38
          > Jeśli ten Spv to dobry telefon i w cenie ok 200 zł to dlaczego ludzie masowo
          > kupują Nokie, SE i inne a o tym nie słychać ?

          1. z niewiedzy i nieznajomości tego telefonu
          2. z braku potrzeby posiadania smartfonu
          3. może im się nie podobać wizualnie

          przyczyn jest wiele. w każdym razie za 200zł dobrej nokii czy SE nie kupią, a
          SPV mogą. taka różnica.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka