IP: *.fastres.net 16.06.03, 18:07
Czy ktos posiada ten tel.?
I ile kosztuje w kraju?
Nigdzie go nie ma,a podobno najlepszy na swiecie!

Obserwuj wątek
    • Gość: b3ut Re: NEC e606 IP: *.torun.mm.pl 16.06.03, 19:35
      Tyle że to tel. UMTS, a u nas z tym nie bałdzo. A czy
      najlepszy? Dlaczego NEC e808 miałby być gorszy?
    • Gość: ws Re: NEC e606 IP: *.insite.pl 05.12.03, 22:53
      Ja posiadam od dwóch dni, ale będę mógł coś powiedzieć po dwóch tygodniach, bo
      pomimo jako takiej anajomości języka, bez pl menu, ciężko poznać ten aparat.
      Faktycznie jest inny, niż szeroko dostępne w promocjach masówki.
      Z nietypowym to jest tak, że jest świetny, tylko jak potrzeba np pokrowiec, to
      poprostu nie ma takich wymiarów itp, itd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka