Gość: KABA IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 17:00 HEY!!! KUPIŁEM TELEFON W ERA I JESTEM ZADOWOLONY PRZEDE WSZYSTKIM ZASIĘGIEM SIECI.JEST TANIA DOBRA I Z KLASĄ.W IDEI JEST TAKI BAŁAGAN JAK U MOJEGO DZIADKA W STODOLE, NIC TAM NIE WIEDZĄ.POLECAM ERĘ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dr_jekyll Re: ERA - LIDEREM NA RYNKU 11.08.03, 23:44 I ja sie pod tym podpisuje! Pozdrowienia dla Olawy z Wrocka :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
atomowy Re: ERA - LIDEREM NA RYNKU 11.08.03, 23:52 Zasięg Ery jest podobny jak wszędzie więc nie ma czym się szczycić. Najważniejsza jest jakość usług. Odpowiedz Link Zgłoś
yamaneko Re: ERA - LIDEREM NA RYNKU 13.08.03, 13:02 heheh... zwłaszcza niesamowita jest bramka SMS dla ERA ----> aż szkoa gadać - pazerne sqr*** !!! żal im dupę ściska, że ludzie z internetu darmowo SMS wysyłają i utrudniają to jak mogą ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmaly Re: ERA - LIDEREM NA RYNKU IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 13.08.03, 13:33 To wszystko zależy czego oczekujemy. Dla mnie Era to dno, bo dla mnie najważniejsze są sprawnie działające usługi internetowe. Przy ich z rzadka działającym GPRSie, kontach email o parametrach gorszych niż większość darmowych (Plus daje konta email dwudziestokrotnie większe niż Era w tej samej cenie, a trzykrotnie większe za darmo!). Sieć Era nigdy nie działała w tym zakresie normalnie, konsultanci w ogóle nie znali się na sprawach, które poruszałem, i dlatego rozstałem się z tą siecią na amen i mam obecnie 4 telefony w Plusie. SMSy z internetu bez problemu można było wysyłać tyko w Plusie, bo jest to jedyna sieć, która udostępniła swoim abonentom alfanumeryczną postać telefonu, taki swoisty email do wysyłania sms, od samego początku istnienia. Abonenci Ery czasami przysyłają mi maile ze swojej bramki SMS-Email, na które W OGÓLE nie da się odpowiedzieć, bo mądra sieć Era zapomniała jakoś swoim abonentom powiedzieć, że ta bramka jest tylko w jedną stronę. Tak więc wszystko zależy od oczekiwań. Marcin Mały mega.power.pl/logo.html Odpowiedz Link Zgłoś
yamaneko Re: ERA - LIDEREM NA RYNKU 13.08.03, 14:29 Popieram - też uważam ERA za największy syf i każdemu odradzam wchodzenie w ERA ! ...osobiście mam w Idea i mimo paru wad (ma je każda sieć) specjalnie nie narzekam... Pozdrawiam ! Yamaneko Odpowiedz Link Zgłoś
frustrat1 Re: ERA - LIDEREM NA RYNKU 13.08.03, 14:01 czym tak sie podniecasz, tym ze placisz prawie dwa zety za minute rozmowy telefonicznej, era, plus i idea to jednakowe cwaniaki, rabia wszystkich po kieszeni az kurz leci, rozmowy komorkowe najwyzsze w europie..a debile dzwonia i nabijaja im kase.. Odpowiedz Link Zgłoś
mmaly Re: ERA - LIDEREM NA RYNKU 13.08.03, 15:29 Fakt, że nie ma się czym podniecać. Ale chciałem tylko powiedzieć, że ja nigdy nie płacę za rozmowę więcej niż 1zł za minutę, a większość rozmów kosztuje mnie 18 gr bez VAT przy abonamencie coś koło 60zł. Czyli jeszcze raz, zależy czego się oczekuje, zależy jaki się ma abonament itd. Odpowiedz Link Zgłoś