podkoweczka5
21.08.12, 09:31
Stało się, zapomniałam o patelni na gazie, a jak ją już poczułam, wystawiłam na wycieraczce plastikowe, na balkonie. Patelnia bardzo dobra i szkoda mi jej wyrzucić .Może ktoś doradzi ,jak osunąć przywartą wycieraczkę od spodu. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam maria