Gość: Krysia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.12.04, 11:18
Wkrótce rodzę i wymyśliłam sobie, że narobię i zamrożę jedzenie tyle, żeby
prze pierwsze 7-10 dni nie muieć gotować obiadów. Już zrobiłam 3 rodzaje
pierogów, na rezerwę mam ciasto francuskie.
Będę wdzięczna za pomysły na potrawy, które będę mogła po prostu podgrzać w
mikrofali czy garnku zjeść.
Acha, planuję karmić piersią, więc fasole, groch, wszelkie kapusty i
kalafiory - odpadają :)